czwartek, 1 maja 2014

Marcin Sieciechowicz wygrał XXVII Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w szachach szybkich 2014-05-01 (P'15)

M-ceTytNazwisko ImięELORnData ur.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IMSieciechowicz, MarcinR 238024001992-03-277.544.0055.50641.0
2GMCyborowski, LukaszR 252925001980-06-217.542.0054.00640.5
3mOliwa, MarekR 240923001974-08-287.044.0055.50638.0
4GMTomczak, JacekR 258325001990-03-057.043.5055.00637.5
5kOliwa, PatrykR 222722001979-02-277.042.5054.50637.5
6IStańkowski, AleksanderR 190120001993-11-057.040.0051.00735.0
7I++Kucza, KarolR 209021001998-12-307.035.0046.50734.0
8IMZeberski, JakubR 239824001979-05-186.541.0052.00633.0
9IMChojnacki, KrzysztofR 237024001983-08-166.538.5049.50631.5
10k+Plichta, KamilR 225222001990-07-196.041.0053.00534.5
11INiekraś, DawidR 205920001998-04-136.038.5049.50633.0
12IMierzyński, JarosławR 200720001962-03-106.037.0048.50630.0
13I+Drożdżyński, DanielR 205121001979-05-026.036.0047.00631.0
14I++Somyk, MarcinR 190521001993-04-016.035.0045.00631.0
15IZabawski, Grzegorz188320001987-09-296.034.5043.00529.5
16II+Drożdżyński, ArkadiuszR 185419001977-04-046.030.5036.50625.0
17IStachowiak, SlawomirR 190720001960-07-075.540.0050.50531.0
18I+Kałużny, ŁukaszR 198221001970-05-235.539.0049.50531.5
19IHanusek, SebastianR 206820001991-03-315.536.5047.00427.5
20IIWojtowicz, MieczyslawR 169018001941-11-195.535.5045.00526.5
21II+Wawrzyniak, PawełR 180719001986-11-245.533.0043.00525.5
22IKałużny, TomaszR 192120001997-04-165.533.0043.00427.0
23IMatuszak, WojciechR 193420001949-03-315.529.0039.50524.5
24IOliwa, Wiesław203020001947-01-245.038.5049.50429.5
25I+Nadstoga, WojciechR 202521001979-12-025.038.5049.00531.0
25IMałecki, EugeniuszR 199320001964-11-175.038.5049.00531.0
27II+Olejarczyk, WojciechR 196119001977-11-245.037.5047.50530.0
28IIBazylewicz, ŁukaszR 182818001982-05-155.035.0045.00525.0
29IHuchwajda, LukaszR 200820001983-11-155.034.5045.50528.0
30IWoda, Janusz167520001938-05-045.034.0043.00526.0
31II+Hanusek, Krzysztof186919001995-06-245.033.5041.50527.0
32INowak, MikołajR 167720002002-08-145.033.0042.50525.0
33IHanusek, Sławomir180220001992-08-115.032.0042.00525.0
34IIWalkowski, MiłoszR 166118001999-11-275.031.0039.50525.0
35I+Rozumek, KrzysztofR 194121001972-07-194.536.0045.50426.5
36II+Olejniczak, RomualdR 187719001966-08-114.535.5046.50427.0
37IKowalewicz, KacperR 176420001995-01-084.534.5044.00426.0
38IITomys, WiktoriaR 135716001999-12-304.534.0042.00423.0
39
Składanek, Witold010001958-12-224.533.0042.00425.5
40IIKałużny, JanR 153818001999-05-104.532.0042.50420.5
41IIWalkowski, JonaszR 137018002001-10-254.531.5040.50420.5
42IIHuchwajda, GrzegorzR 142618001959-01-024.530.5039.00320.5
43IINadobnik, AlicjaR 173116001982-10-304.530.5037.50422.5
44IISkrzypek, LeszekR 158318001963-06-034.530.0040.00423.5
45IOstrowska, Marta169318001991-05-264.529.5037.00424.0
46IIIChróst, MaksymR 147416002000-08-034.034.0044.00320.0
47IIITajchert, Oskar016002003-02-034.032.0040.00421.0
48II+Wawrzynowicz, MartaR 147017001998-05-024.031.5041.00420.0
49II+Geselle , Roman019001937-07-304.031.5038.50421.0
50IIIChróst, HugoR 154816002002-01-224.030.5040.50322.5
51IVLewandowski, Witold014002004-08-114.030.0037.50418.0
52IIBazylewicz, ZygmuntR 138318001940-10-214.029.0038.50417.0
53IVMaćkowiak, Michał014002005-07-144.028.5037.00418.0
54IVPełnikowski, Hubert014002003-03-184.028.5036.00418.0
55IIHeinrich, ZuzannaR 143016001993-06-234.028.0038.50417.0
56
Maluski, Piotr010002001-03-104.026.5034.00318.0
57IIIKałużny, Stanisław016002001-10-244.026.0035.00416.0
58
Florek, Andzelika010002002-02-024.023.0029.00412.0
59
Górski,Dawid012002004-05-254.022.5031.00414.0
60IIILorenz, Rafał016002003-01-073.529.0038.00318.5
61IVFlorczak, Kamil014002002-04-123.528.0036.00316.5
62IVRozumek, Paulina012502005-03-093.028.5037.00215.5
63VKasperski, Adrian012002002-09-113.028.5035.50316.0
64IVOlbiński, Damian014002002-06-083.027.0034.00317.0
65VRosiński, Kamil012002006-01-303.026.5033.50315.0
66VWarzachowski, Piotr012002004-02-113.026.0033.50315.0
67
Stanek, Daniel010002000-10-183.026.0033.50213.5
68VKrawczyk, Igor012002005-05-023.024.5031.50314.0
69IVKlein, Marceli014002005-08-063.024.5031.00313.0
70
Nadolny, Konrad010002005-11-063.024.5029.50212.0
71IVWalkowski, Tobiasz014002006-11-253.023.5028.50313.0
72
Górski, Mateusz010002002-04-123.022.0027.00310.0
73
Konieczny, Mikołaj010002005-11-113.019.0023.50311.0
74
Nadolny, Amadeusz010002003-06-062.023.0027.5019.0
75
Kapustka, Oskar010002006-09-132.021.0026.5028.0
76
Dąbkowski, Marcin010002005-05-292.020.0026.0027.0
77
Michalak, Jolanta010002001-04-121.023.0029.0017.0
78
Warzachowski, Wiktor010002007-12-071.021.5026.5014.0
79
Mania, Bartosz010001991-06-140.021.0027.0000.0
80
Nadobnik, Kamil010002005-06-090.019.0026.0000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal