czwartek, 1 maja 2014

MOKATE Polsko-Czeski Turniej szachowy o puchar Starosty Czeskiego Cieszyna zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Macieja Klekowskiego

Source
Bardzo silną obsadę miał rozegrany w Czeskim Cieszynie turniej o puchar tamtejszego Starosty. Spora grupa arcymistrzów musiała tym razem oglądać plecy młodego mistrza Macieja Klekowskiego, który z doskonałym wynikiem 7 zwycięstw i dwa remisy triumfował w zawodach.
Szczegółowe wyniki:
M-ceTytNazwisko ImięELORnPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1mKLEKOWSKI, Maciej239223008.043.5055.00741.5
2GMMITOŃ, Kamil260325007.545.5058.00641.0
3IMPLÁT, Vojtěch246424007.543.5055.50740.0
4GMTAZBIR, Marcin253025007.043.5055.50537.5
5GMJAKUBIEC, Artur253925007.041.5054.00637.0
6IMPAKLEZA, Zbigniew249024007.041.0052.50737.0
7GMHEBERLA, Bartłomiej255725007.038.0048.50732.0
8I++MITURA, Karel212521007.035.0045.50631.0
9GMSERGEEV, Vladimir243925006.541.5051.50534.5
10FMTYMRAKIEWICZ, Rafał225123006.540.5051.50636.0
11kRASZKA, Janusz216322006.540.5051.50635.5
12IMJURČÍK, Marian246924006.538.5050.00633.5
13kWIEWIÓRA, Eneasz221322006.538.0048.00631.0
14I++KUBICA, Kamil202521006.537.0048.00632.0
15k+ZVARIK, Martin224222006.043.0054.50635.0
16FMZWARDOŇ, Vojtěch238323006.042.5054.50537.0
17GMVELICKA, Petr240425006.039.5050.50634.0
18mPIESIK, Piotr220723006.039.5050.00635.0
19GMKAZAKOV, Michal251725006.039.0049.00634.0
20WGMSZCZEPKOWSKA-HOROWSKA Karina239123006.038.5050.00533.5
21k+MROZIAK, Maciej225022006.038.5049.00533.0
22IMLANGNER, Ladislav235224006.036.0046.50629.0
23kDVOŘÁK, Martin219422006.035.5046.50631.0
24kSMOŁKA, Marcin210422006.035.5045.50628.0
25FMBŘEČKA, Ivan234523006.034.5046.00430.5
26I+MAZUR, Anna170919006.034.0042.00625.0
27kSURMAN, Martin219122006.033.5044.00531.0
28WFMLACH, Aleskandra217521006.033.0044.50529.5
29FMKOT, Jerzy213523006.032.0041.50628.0
30FMSEIFERT, Henryk219523006.026.0033.50624.0
31FMJURČÍK, Martin239123005.540.0051.50528.5
32WGMWOREK, Joanna234323005.540.0051.00533.5
33ILABUS, Zbigniew188820005.539.5048.50532.0
34I+ADAMCZEWSKI, Maciej192621005.539.0047.50529.5
35I++KOZIOŁ, Kamil200521005.538.5049.00529.5
36kMESIARIK, Rudolf215722005.537.5048.00531.5
37kNOVOSADOVÁ, Kristýna218520005.536.5046.00530.5
38WIMMATRAS-CLEMENT, Agnieszka225322005.536.5045.50530.0
39WFMMITUROVÁ, Magdaléna209221005.535.0045.00527.5
40I++MUCHA, Piotr195921005.533.5043.50526.0
41IKNOPP, René187720005.531.5040.50525.5
42I++ŘEZNÍČEK, Marcel207421005.037.0048.00527.0
43kZIMNIOK, Lubomir215822005.037.0047.00431.0
44I+LACH, Krzysztof199021005.036.0045.50529.0
45I++JELONEK, Michał205621005.035.5044.00528.0
46kKAMINSKÝ, Rudolf209622005.034.5045.00428.0
47kMITURA, Václav209922005.034.5044.50527.0
48IMAROSZCZYK, Wieslaw196120005.034.5044.50425.5
49II+KONDULA, Dominik183018005.034.0043.00526.0
50ITCHÓRZEWSKI, Kazimierz182820005.033.5043.50526.0
51I+ADAMCZEWSKI, Jędrzej193121005.033.0042.00525.0
52kGORCZYCA, Dominika187920005.032.5039.00426.0
53I++KUCIEL, Władysław201121005.032.0042.00525.0
54ICIEŚLAR, Michał200720005.032.0041.00525.0
55IIIKOŁAKOWSKI, Tomasz135516005.032.0040.50323.5
56ISTEBEL, Jacek184320005.032.0040.00526.0
57CMVYKYDAL, František215122005.031.5040.00526.0
58I+HASIŃSKI, Krystian191021005.031.5040.00525.0
59IVALENĆIK, Jozef197520005.031.0041.00525.0
60IHECZKO, Rostislav200020005.031.0040.50422.5
61I+MURAWSKI, Eugeniusz196021005.029.5038.50523.0
62I++SEKÁČ, Martin205021005.029.0039.00424.5
63IIDYTMAN, Radosław123118005.028.5036.50518.0
64I+SKRZYCZEK, Tomasz194221004.537.0047.00326.5
65WIMJAKUBIEC, Edyta222722004.536.5047.00428.0
66FMPACL, Václav215023004.535.5046.00427.5
67IMALYRZ, Ladislav195920004.535.0044.00425.5
68I+KUKUCZKA, Milan197221004.534.5045.00323.5
69
FRANIOK, Andrzej100010004.533.5043.00424.5
70IBILCZEWSKI, Kacper180120004.533.0043.00321.5
71IIHASIŃSKI, Sebastian168518004.533.0042.00423.0
72IIZIEMSKI, Jarosław169618004.532.5041.50421.5
73ILANGNER, Jakub201520004.532.0040.00325.0
74ITOMANEK, Jerzy181120004.531.0041.00422.5
75IIŻYLIŃSKI, Piotr148318004.531.0040.50421.0
76IIIMYRMUS, Krzysztof160016004.529.5038.50419.0
77IIJOBDA, Rafał152918004.528.5037.00419.0
78IISENDOBRY, Adam142718004.528.5036.50420.0
79IIIRUMAN, Martin143216004.528.5036.50419.5
80ISTEBEL, Agata167318004.526.5035.50318.0
81IIIKISIEL, Mateusz150516004.524.5032.50415.0
82IIILOJEK, Marek176316004.036.0046.00420.0
83IHECZKO, Mieczyslaw190820004.034.5043.00425.0
84IBOTOR, Michalina174818004.033.5043.50220.0
85IIRADECKI, Adam126918004.033.0041.50320.5
86IISTRYJSKI, Kazimierz190018004.033.0040.50425.0
87IGREDKA, Dominika147018004.032.5041.50321.0
88IMAREK, Eugeniusz176120004.031.5040.00419.0
89IIZIEMSKI, Przemysław163418004.030.5038.50420.0
90IIZAMARSKI, Wojciech166818004.030.5038.50319.5
91IICHMIEL, Jan174718004.030.0040.00419.0
92ICIUŁA, Edward198020004.030.0038.50321.0
93IMUC, Zbigniew175220004.029.5040.00417.0
94IIFOLTYN, Mateusz153718004.029.5038.00419.0
95IIWIKAR, Rafał180018004.029.0037.50218.0
96IIIORŁOWSKI, Zdzisław160016004.028.5036.50317.5
97IIWIECHOWSKI, Bronisław172618004.028.0036.00417.0
98IISZMIDT, Wojciech152818004.027.5035.00317.0
99IIIBOBER, Mateusz137016004.027.0035.50417.0
100IIBIELA, Konrad148918004.024.5032.00416.0
101IIMUCHA, Marek156818004.024.5031.00416.0
102IIBILCZEWSKA, Olga125216003.529.0036.00315.5
103II+WIKAR, Martyna139316003.529.0034.50318.5
104IIROBAKOWSKA, Paulina132016003.528.5036.00317.0
105IROLA, Mieczysław164220003.527.5036.50317.5
106IIISZMIDT, Dominik160016003.526.5034.00317.5
107
ŚARZEC, Adam100010003.526.5033.50217.5
108IIKOWACZ, Agnieszka135216003.526.5031.50214.0
109IIPTASZYŃSKI, Tomasz165318003.526.0035.50315.0
110IIZAMARSKA, Sylwia129316003.526.0033.00314.5
111IIWRONA, Florian125918003.525.5033.00314.0
112
VACKOVÁ, Jana100010003.523.0030.50211.5
113IIIKUBICA, Dominik129416003.521.5028.0039.5
114IIPECHA, Vladan175018003.034.5044.00319.0
115ICHWASTEK, Otto190020003.028.0036.00319.0
116IISZLEJTER, Katarzyna160016003.028.0036.00315.0
117
BRZOZOWSKI, Wiesław100010003.027.5034.50217.0
118IISTEBAKOW, Cezary157218003.027.0034.00315.0
119IISZOTKOWSKI, Marek151218003.027.0034.00314.0
120IISENDOBRY, Anna135316003.027.0033.50312.0
121IISOBÓTKA, Elżbieta149816003.026.5035.50213.5
122IIICZERWIŃSKI, Szymon117916003.025.0031.50216.0
123IIISZPALEK, Martin125816003.023.5031.00313.0
124IIKOPEĆ, Jan153218003.023.5030.00312.0
125IIIWIEWIÓRA, Dominika140014003.022.5029.00314.0
126IVŻELASKO, Kacper140014003.022.0030.00314.0
127IIIKACZMARCZYK, David160016003.016.5024.5038.0
128IIKŘIKAVA, Václav165618002.529.5038.00215.0
129kBŁASIAK, Mirosław185222002.529.0036.50218.0
130IIIKOWALCZYK, Fryderyk160016002.528.5036.50216.5
131IICIEŚLAR, Leszek176718002.524.5032.5018.5
132IIICZERWIŃSKA, Oliwia140014002.521.0026.5016.0
133VGREŃ, Kinga110011002.519.5026.5017.0
134IVKACZMARCZYK, Jakub140014002.517.0022.0016.5
135IVMYRMUS, Mateusz140014002.026.5034.50211.0
136IVMAZUR, Patrycja125012502.024.0031.0029.0
137IVWANIA, Beata125012502.024.0030.00211.0
138
PRUSKI, Maksymilian100010002.023.5030.50113.0
139VJOBDA, Mateusz119012002.021.0027.0029.0
140VKABIESZ, Marcelina110011002.020.5025.5018.0
141
MAZUR, Katarzyna100010001.020.0027.0005.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal