poniedziałek, 19 maja 2014

IM Jens Ove Fries-Nielsen wygrał Copenhagen Chess Challenge, 14-18.05.2014, Dania

Wyniki końcowe ( 9 Rund)  Strona turnieju   Fotografie   games download

MSN
Nazwisko i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 
112IMFries-Nielsen Jens OveDEN23847.041.539.750.0
24IMZiska Helgi DamFAI24916.540.537.000.0
35GMDanielsen HenrikISL24836.537.031.500.0
43GMHector JonnySWE25116.536.031.750.0
513IMChristensen TobiasDEN23686.535.031.750.0
61GMStefansson HannesISL25486.039.032.250.0
77IMHaub Thorsten MichaelGER24416.037.531.000.0
89IMMikkelsen NikolajDEN24306.036.528.750.0
915FMHansen MadsDEN23586.036.028.750.0
1010GMHoi CarstenDEN23975.540.530.000.0
1124FMPedersen Daniel VesterbaekDEN22445.539.027.750.0
122GMSemcesen DanielSWE25135.538.529.000.0
1316FMSylvan JacobDEN23485.538.026.250.0
1418FMOchsner Bjorn MollerDEN23075.537.026.000.0
1519GMWesterinen Heikki M.J.FIN22995.536.027.000.0
166IMThorfinnsson BragiISL24595.536.026.000.0
1717FMEnglert FabianGER23105.533.526.250.0
1820FMMueller ReinholdGER22825.533.022.500.0
1911FMKorley KassaUSA23905.039.526.000.0
2027
Pedersen Nicolai Kvist BrondtDEN22005.036.024.250.0
218GMThorhallsson ThrosturISL24375.035.021.750.0
2214IMSahl BjarkeNOR23685.033.522.250.0
2328
Rydstrom TomSWE21905.033.519.250.0
2451
Bjerre JonasDEN19615.032.522.500.0
2536
Bjerre TavsDEN20675.032.521.000.0
2626
Jorgensen DennisDEN22315.032.021.750.0
2731WFMDe Blecourt SandraDEN21215.032.021.000.0
2847
Karlsson RobinSWE20085.031.018.250.0
2923
Nordenbaek JanDEN22485.029.518.750.0
3022
Stojanovski SandiDEN22655.028.519.250.0
3132
Jacobsen Mikkel ManosriDEN21135.028.018.500.0
3260
Subramanian AdityaSWE18454.534.520.250.0
3334CMMurtuzov Rauf MubarizAZE20794.533.016.500.0
3430
Lauritsen Martin LeeDEN21414.531.516.500.0
3538
Nyland ThomasNOR20434.531.017.000.0
3621
Rosenkilde AlexanderDEN22714.528.015.500.0
3733
Vesterli Michael E.DEN21074.035.515.500.0
3849
Larsen Tor KetilNOR20044.035.015.000.0
3945
Sorensen Per SettergrenDEN20214.032.517.750.0
4025
Thuesen MogensDEN22354.032.015.000.0
4146
Yin StanleyGER20204.031.016.500.0
4248
Jensen Morten FrankDEN20054.029.512.000.0
4341
Andersen Kim NyvangDEN20394.029.014.750.0
4454
Johansen Johnny HollerDEN19494.029.013.750.0
4535
Brondal PaulDEN20784.028.014.500.0
4661
Larsen Preben R.DEN18084.026.513.250.0
4765
Roneid HeidiNOR16564.024.07.750.0
4852
Karlsson UlfSWE19593.534.015.750.0
4956
Karlsson AndersSWE19153.532.014.500.0
5053
Olsen Miriam FDEN19523.531.512.750.0
5155FMAndersen DanielDEN19403.530.514.750.0
5243
Nielsen ViktorDEN20293.530.012.250.0
5342
Quernheim DanielGER20323.530.011.750.0
5437
Olsen Aage DalstrupDEN20543.528.512.750.0
5539
Skovgaard IbDEN20413.528.011.000.0
5664
Kistrup NicolaiDEN17213.525.59.250.0
5744
Pallesen JacobDEN20293.030.511.500.0
5850WFMFrank-Nielsen MarieDEN19923.028.510.000.0
5958
Molvig JuliusDEN18993.028.58.500.0
6040
Slettebo JanSWE20403.027.58.500.0
6162
Tangelder YonneNOR18003.025.57.500.0
6259
Petrovski PetruliDEN18663.025.07.250.0
6363
Krull CarlDEN17893.020.04.000.0
6429
Haubro SigfredDEN21752.529.09.000.0
6557
Nielsen ThomasDEN19122.526.05.250.0
6666
Nielsen ThomasDEN16002.524.03.000.0
6768
Aladiyur Paramasivan DharanidaranDEN16001.023.00.500.0
6867
Hein JacobDEN14510.020.00.000.0


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal