sobota, 3 maja 2014

FM Łukasz Licznerski wygrał XVI PITS Wapno. 2014-05-03 P'15

MTytNazwisko ImięELOPkt.WinsMBch.Bch.Prog.
1FMLicznerski, Łukasz237025.0842.0054.0043.0
2IMSieciechowicz, Marcin243623.0744.5057.5042.5
3k+Jaroch, Karol221421.0742.5054.0038.0
4IWiśniewski, Jarosław021.0738.0049.5034.0
5mBorgula, Rafał227121.0638.5049.0037.0
6IMChojnacki, Krzysztof240019.0642.5053.5035.5
7k+Plichta, Kamil224719.0642.0054.5037.5
8I++Żebracki, Tomasz197619.0639.0051.5032.5
9k+Olszewski, MarekR 210018.0642.0054.5036.0
10WFMBednarska-Bzdęga, Małgorzata205718.0639.5052.0033.0
11IKonieczyński, Piotr199018.0639.0051.5034.0
12IBudnik, Mateusz187118.0639.0051.0030.0
13kMazalon, Mariusz204118.0636.5047.0030.0
14IIPilarski, Piotr143318.0636.0045.5029.0
15I+Maksimenko, Andrei jr.195518.0634.0044.5030.0
16ISydow, Przemysław018.0536.0046.0030.0
17I+Wiśniewski, Adam197617.0537.0047.0030.5
18IMikołajczak, Wojciech174217.0534.5044.5031.5
19I++Sobczak, Mirosław199516.0536.0046.5031.5
20II+Miętkiewicz, Jacek151716.0534.5044.0026.5
21IIMichalak, Jacek016.0534.0043.5026.5
22IIKukorowski, Jan134816.0534.0043.0028.5
23IICzajka, Iwo150816.0534.0042.0028.0
24IIKamiński, Antoni016.0530.5038.0023.5
25II+Zebracki, Jarosław181815.0538.5048.0030.0
26I+Banach, Szymon192115.0537.0046.5030.0
27I+Starzyński, Waldemar208015.0536.5047.5028.0
28ITadzik, Dariusz166215.0535.0045.5026.0
29IIIKurz, Adrian160015.0535.0044.5026.0
30IIBultrowicz, leszek161615.0533.5044.5023.0
31IIRomański, Dawid135815.0530.5039.5023.0
32IIWalczak, Mikołaj141415.0530.5039.0025.0
33IINiemier, Hubert137915.0529.5038.5025.0
34I++Szmidt, Przemek193115.0438.0050.0031.0
35kBernat, Marcin210115.0437.5048.5030.0
36
Maciejewski, Andrzej234415.0433.5043.5029.0
37IINawrocki, Karol159314.0440.0048.5026.5
38IMZolnierowicz, Krzysztof203614.0437.0048.0031.0
39IDarowicki, Mariusz193013.0438.5049.5027.5
40IIKonieczny, Marek177413.0437.0046.5027.0
41II+Borkowska, Zuzanna134213.0433.0042.0023.5
42IIBartoszewski-Reiski, Olaf126313.0432.0040.0022.0
43IISzynwelski, Ryszard130513.0431.0042.5021.0
44IIPaliwoda, Borys151113.0430.5039.5023.5
45IIIżurawski, Mateusz013.0429.5037.5019.0
46IIIGrochowalski, Jakub013.0429.0037.5019.0
47IIżurawski, Kamil013.0427.5034.0021.5
48IIIChaczyński, Kamil013.0427.0035.5018.5
49IIIRomański, Marek128913.0426.5037.0019.0
50IIISydow, Weronika013.0425.5034.0016.5
51IISpiżewski, Grzegorz162812.0433.5045.5024.0
52ISzeląg, Zuzanna153412.0433.0043.0026.0
53ISchneider, Lech012.0433.0042.0022.0
54IIIMichalak, Krzysztof012.0431.5039.5020.0
55IIIKlinowski, Andrzej100012.0430.5041.0019.0
56
Hoffmann, Bogdan100012.0430.0039.0019.0
57IIIDahlke, Bogdan012.0430.0036.5020.0
58
Abraham, Henryk012.0427.5037.0014.0
59IIBzdęga, Bartłomiej144512.0425.5033.0015.0
60
Hoffmann, Przemysław011.0332.0041.0022.0
61IVKapeliński, Zygmunt011.0328.5037.5017.5
62IIIPoremski, Mikołaj011.0326.5033.5017.0
63IZamiar, Ewa140510.0331.5040.0020.5
64IIBudnik, Kazimierz133910.0330.0037.0019.0
65
Urban, Aadrian010.0329.5037.0016.5
66IIKukorowski, Wojciech121810.0329.0037.0019.0
67IVSydow, Anita010.0328.5036.5018.0
68IITurzyńska, Grażyna145210.0328.0036.0018.0
69IVPilarski, Edward010.0325.5033.0012.0
70VWiśniewski, Radosław010.0323.0029.5013.5
71IIKubiak, Eliza09.0329.5037.5017.0
72
Haja, Jakub10009.0328.0036.5015.0
73IVWiśniewski, Wiktor09.0326.5034.0014.0
74IIIBoniecki, Mateusz09.0326.5033.5015.0
75
Łochowicz, Kamil09.0324.0030.5014.0
76
Sikorski, Oskar09.0322.5029.0012.0
77
Wojtych, Jakub09.0321.0028.5012.0
78
Grupa, Alfred08.0225.0031.5014.0
79IIKrupecka-Czarkowska, Danuta13007.0229.0037.0014.0
80
Sikorski, Kamil07.0226.5032.5011.5
81
Kaiser, Michał07.0222.0027.509.5
82IVNiemier, Martyna06.0223.0030.5010.0
83
Piasecki, Natan06.0119.5026.507.0
84
Głąb, Adrian05.0119.0025.005.5
85
Głąb, Marcin05.0118.5025.006.0
86
Maćkowiak, Szymon04.0122.0028.507.5
87
Tomecki, Bartosz04.0118.5024.008.0
88
Ciążyński, Szymon03.0022.0029.005.0
89IMŻeberski, Jakub23480.0028.0036.500.0
90VKłos, Oskar00.0028.0036.000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal