sobota, 24 maja 2014

GM Abhijeet Gupta zwyciężył w Memoriale Agzamova. 14-24.05.2014 Taszkient, Uzbekistan

Wyniki końcowe ( 9 Rund)    games download

MSNtytNazwisk o i imięFEDELOPkt. TB1  TB2  TB3 
17GMGupta AbhijeetIND26197.5275551.56
22GMKuzubov YuriyUKR26487.0269252.05
35GMMchedlishvili MikheilGEO26217.0265953.05
44GMSmirnov PavelRUS26267.0264451.56
53GMPashikian ArmanARM26267.0263851.56
61GMZhigalko SergeiBLR26756.5260952.05
713GMBarsov AlexeiUZB24896.5249150.55
811GMVolkov SergeyRUS25846.5248749.56
99GMHovhannisyan RobertARM26136.5240846.05
1012GMKhusnutdinov RustamKAZ24956.5239447.56
1110GMZhigalko AndreyBLR26006.5239447.06
126GMFilippov AntonUZB26196.0254452.55
138GMKorneev OlegESP26186.0249546.05
1420FMTillyaev UlugbekUZB23376.0245944.56
1521FMKhoroshev NikitaUZB23206.0244348.55
1617GMZiatdinov RasetUSA23876.0237447.55
1729
Sattarov BobirUZB22496.0226944.05
1816IMEgin VladimirUZB23955.5237848.54
1935WFMKurbonboeva SarvinozUZB22075.5235340.05
2022FMKholmirzaev BakhodirUZB23155.5234747.05
2140
Rahman AdelUZB21755.5234645.53
2248
Yakubboev NodirbekUZB21325.5234148.04
2319WGMMuminova NafisaUZB23385.5229344.54
2418FMFaizulaev AkmalUZB23795.5227447.04
2531WGMMirzoeva ElmiraRUS22335.5227042.54
2638FMRustamov AlisherUZB21875.5224844.05
2732
Anarkulov AlisherUZB22255.5221142.55
2871WFMAbdusattorova BakhoraUZB19745.5217338.05
2930CMIsmael, Namir Mohammed IsmaelIRQ22475.5216039.55
3060FMAbdusattorov NodirbekUZB20575.0242651.54
3114IMKhamrakulov DjurabekUZB24495.0233847.05
3226FMAbdulwahhab, Ahmed Abdulsattar AIRQ22515.0232044.05
3349
Nigmatov OrtikUZB21295.0231344.05
3459
Vokhidov ShamsiddinUZB20635.0230342.03
3566
TurarKAZ20305.0228344.04
3628
Agzamov ViachesiavUZB22495.0225543.54
3737FMAlikulov ElbekUZB22015.0224745.55
3868
Kakhramonova MokhinurUZB20235.0222943.54
3946
Guseynov AlihanUZB21515.0222744.03
4062
Zhalmakhanov RamazanKAZ20565.0215640.05
4124IMMikheev StanislavRUS22615.0213643.04
4255
Sergeyeva VictoriyaKAZ21105.0209038.05
4342
Dusentegi TanatKAZ21645.0206837.54
4463
Rustamov AsilbekUZB20465.0203136.04
4534
Mahmudov ShuhratUZB22144.5213043.54
4672
Umarov RakhmanUZB19564.5211838.54
4751WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21164.5211541.04
4867
Saydaliev SaidakbarUZB20294.5210839.04
4945
Sapaev MaksadUZB21554.5210142.54
5079
Abdusalimov AbdumalikUZB18744.5201529.54
5147
Serikbay ChingizKAZ21374.5199838.54
5270
Umarov NajmeddinUZB19974.5197737.54
5323
Primbetov KazbekKAZ22694.0217845.03
5458
Jumanov ElbekUZB20914.0214842.53
5539
Shodikulov DjamshidUZB21794.0214347.04
5650FMAl-Saadi, Jumaa A.GateaIRQ21174.0211338.04
5761
Vladimirov VladimirUZB20574.0210041.02
5869
Shavdirov JahongirUZB20114.0206637.53
5933FMIgonin TemurUZB22154.0206343.03
6090
Tamim AhmadAFG17664.0203939.54
6144
Farazi KhaiberAFG21554.0202235.54
6289
Yakubbaeva NilufarUZB17904.0201428.53
6382
Sindarov JavokhirUZB18694.0197239.03
6436
Turaev HalimUZB22024.0197136.52
6543WFMBaymuradova SevaraUZB21574.0196134.53
6652
Mirzaad, S.wahabuddinAFG21164.0194438.53
67100
Vakhidov ParvizUZB04.0194134.52
6876
Verbova ElenaUZB19204.0194035.03
6992
Salimova AsalUZB16534.0189532.54
7085
Kodirov SaidUZB18524.0180531.04
7115WGMCharochkina DariaRUS24113.5206444.53
7227
Sabitov OdilUZB22503.5199238.02
7386
Shvanov GeorgiyUZB18363.5198638.03
7425CMHamandi, Mohammed Nawfel KarimIRQ22573.5195136.51
7591
KhusrawAFG17043.5193933.03
76101
Yuldashov ShovkatUZB03.5180930.53
7775
Ali Noor HadiIRQ19383.5174236.53
7884
Verbova PolinaUZB18533.0191931.52
7981
Nazarov AbduhakimUZB18693.0190734.01
8094
Gayimnazarov BahadirUZB03.0187335.02
8164
Zulfikarov MukhirbayUZB20443.0179332.00
8278
Shaynaev EshkabulUZB18933.0175429.03
8383
Solomatin SergeyKAZ18673.0175135.53
8474
Mamayusupov JasurUZB19433.0171739.02
8573
Muratova AnelKAZ19463.0166727.53
8693
Azizov MusohonUZB03.0131134.03
8788
Eminjonov MuzaffarjonUZB18072.5189033.02
8899
Orazmuhammedova MahimUZB02.5181934.02
8995
GudashviliKAZ02.5167926.02
9077
Holmatov ShohruhUZB19182.5159933.52
9180
Khaitov AkmalUZB18732.0205740.51
9298
Mahammatov SirojiddinUZB01.5149328.00
9387
Hayriyev DjalilUZB18081.5118730.01
9496
Khakimov MuhammadjonUZB01.0111427.51
9541
Kabilov AminTJK21660.0027.00



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal