niedziela, 4 maja 2014

Przemysław Koc wygrał rozgrywany w Tczewie turniej Szachowy z okazji rocznicy "Konstytucji 3 Maja". P'10


MTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.Wins
1mKoc, PrzemysławB 2342240023098.041.0052.008
2mWeichhold, PawełB 2373240023527.040.0052.006
3I++Zieliński, WojciechB 2115210022186.541.5054.505
4I+Karpus, MichałB 2030210020476.536.5047.506
5kLewandowski, MirosławB 2049220022016.535.5046.506
6kBieluszewski, PiotrB 2143220022086.040.0049.506
7IBrylowski, Stefan0200021336.035.5044.006
8
Kukuła, Daniel0100010005.534.0044.005
9IBrylowski, Marian0200020765.533.0044.505
10IZiemann, Jaroslaw1947200005.532.0041.005
11
Zieliński, StanisławB 2115216210005.040.5052.004
12IKrzywkowski, MarcinB 1933200019645.039.5050.505
13II+Weichhold, Łukasz1917190018845.037.0046.505
14II+Luchowski, Ferdynand1708190018005.031.5041.005
15II+Ziółkowski, MarcinB 1788190018635.031.5040.505
16IVDorau, Zygmunt0140010005.027.5034.005
17kKoc, Władysław2151220021584.529.5037.504
18IIWieczorek, Jan1584180017154.527.5036.004
19CMTyda, KrzysztofB 1922220019564.034.0044.004
20ILes, CzeslawB 1787200017914.033.0042.504
21IBieluszewski, Henryk1779200019714.032.0040.504
22IŻełajtys, JozefB 1618200019334.030.5041.004
23
Sosnowski, Witold0100004.029.5037.503
24
Kubacki, Dawid0100004.027.0035.003
25IVUrban, Tomasz0140010004.021.5028.003
26IDobrowolski, HenrykB 1825200018593.530.0037.003
27IIHerold, Henryk1500180018123.528.0035.503
28IWysocki, Ryszard0200003.028.5036.503
29
Fryszka, Henryk0100003.024.5031.002
30IIBlawat, Franciszek0180012003.024.0031.002
31IIIGurbowicz, Józef0160003.021.5028.502
32
Rocławski, Paweł0100002.024.0031.501
33
Lipski, Edward1559100002.021.0028.501
34IPoniewierski, Piotr2010200020010.019.0024.500

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal