wtorek, 27 maja 2014

II turniej szachów szybkich o Puchar Elbląga młodzików do lat 14 już w piątek 30.05.2014

W najbliższy piątek 30 maja Młodzieżowy Dom Kultury oraz Klub Szachowy "Start" zapraszają uczniów urodzonych w roku 2000 i młodszych na II turniej szachów szybkich o Puchar Elbląga młodzików do lat 14.

Zawody zostaną rozegrane w sali MDK przy ul. Warszawskiej 51 w godzinach 12 - 15.
Zapisy i wpłaty wpisowego w wysokości 5 zł od osoby na miejscu w godz. 11.30 - 12.15.
Zwolnieni z wpisowego są członkowie MDK oraz KSz "Start".
Uwaga!
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe (do dnia 29.05) na adres: bogdansiwon@wp.pl lub SMS-em pod nr telefonu 511745807 (Bogdan Siwoń), co usprawni organizację turnieju.

System
Rozgrywki odbędą się w jednej grupie systemem szwajcarskim 5-rudowym (czas gry po 10 minut na partię dla zawodnika).

Nagrody
Puchary Elbląga młodzików otrzymają najlepsza dziewczynka i najlepszy chłopiec. Dyplomy i bony za miejsca I - III wśród dziewcząt i chłopców, ponadto dyplomy dla najlepszych szkół. Przewidujemy również upominki dla wszystkich uczestników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal