poniedziałek, 25 listopada 2013

Chennai Grand Master International Open Chess Tournament 15 - 23 November 2013 Chennai, India

Wyniki końcowe ( 11 Rund)   games download



MTyt Nazwisko i imięFEDELOPkt TB1  TB2  TB3 Krtg+/-
1FMAravindh Chithambaram Vr.IND23359.072.061.056.001580.4
2GMNeverov ValeriyUKR25088.568.055.553.50106.4
3GMSethuraman S.P.IND25538.566.554.551.75100.0
4GMVidit Santosh GujrathiIND25828.077.063.053.50104.9
5GMVishnu Prasanna. VIND25058.077.062.554.001017.6
6GMBorovikov VladislavUKR25588.066.555.048.0010-0.7
7IMMozharov MikhailRUS25087.578.064.550.251014.0
8GMBabujian LevonARM25107.566.555.043.50101.9
9GMLalith Babu M.R.IND25707.076.063.043.5010-1.5
10GMPapin VasilyRUS25107.073.060.045.25102.4
11GMMirzoev AzerAZE25197.073.059.545.0010-0.6
12GMTer-Sahakyan SamvelARM25687.072.058.041.2510-5.9
13IMRavichandran SiddharthIND23727.069.058.040.751023.2
14IMSwayams MishraIND24357.069.057.539.75104.9
15IMSwapnil S. DhopadeIND24547.068.055.542.75104.1
16GMShyam Sundar M.IND25447.067.554.541.2510-10.2
17
Krishna C.R.G.IND23047.065.554.040.001537.8
18IMRzayev BahruzAZE24667.065.053.540.5010-1.3
19GMDeepan Chakkravarthy J.IND24717.064.052.537.5010-8.9
20IMNarayanan SrinathIND24447.062.550.037.5010-7.8
21GMLaxman R.R.IND24286.573.560.541.001014.5
22IMUdeshi AdityaIND24446.571.058.039.7510-0.2
23GMPopov IvanRUS26526.571.058.039.5010-13.0
24IMNolte RolandoPHI24366.569.055.038.2510-11.0
25
Vignesh NrIND22366.567.055.538.001557.0
26
Navin Kanna T.U.IND23486.567.055.536.501019.4
27
Kathmale SameerIND22616.566.554.037.751547.0
28GMKunte AbhijitIND24766.565.554.037.7510-10.7
29WGMBatsiashvili NinoGEO24256.564.553.034.0010-1.2
30WGMAmbartsumova KarinaRUS23106.563.552.533.751530.6
31IMHimanshu SharmaIND23596.562.551.532.00108.7
32IMMas HafizulhelmiMAS23506.561.550.034.00102.7
33IMStopa JacekPOL25106.561.050.035.2510-22.0
34GMHayrapetyan HovikARM24726.558.047.533.7510-13.7
35GMArun Prasad S.IND25296.557.547.532.0010-21.7
36
Gusain HimalIND23116.554.544.029.0015-1.8
37
Ravi Teja S.IND23026.073.060.037.751533.2
38
Sardana RishiAUS23566.072.559.036.751516.8
39IMGagare ShardulIND24496.068.555.534.2510-7.1
40
Visakh NrIND22736.068.055.535.251530.5
41
Kumaran BIND22086.066.554.533.501550.3
42IMMurali Krishnan B.T.IND23126.065.054.035.001012.1
43FMPetrosyan Tigran S.ARM23896.064.053.532.0015-5.6
44IMKarthikeyan MuraliIND24446.061.052.528.5010-13.3
45GMYagupov IgorRUS24406.060.549.031.7510-22.3
46
Deshpande AniruddhaIND22916.060.049.529.2515-2.4
47
Gireman JaIND22176.059.049.029.001531.0
48IMKuderinov KirillKAZ24786.059.046.528.2510-23.9
49IMSangma RahulIND23656.055.547.027.2510-8.2
50FMPrasenjit DattaIND22506.053.042.028.0015-5.7
51IMBaghdasaryan VaheARM23935.570.057.530.75102.1
52IMLoeffler StefanGER24045.568.056.031.0010-5.6
53IMRamnathan BalasubramaniamIND22415.564.053.530.251016.4
54
Akash Pc IyerIND22215.563.552.529.501526.9
55
Hemant Sharma (del)IND22305.563.552.528.251527.1
56
Harsha BharathakotiIND21675.562.551.529.751541.1
57WGMMuminova NafisaUZB22805.561.550.528.751515.9
58IMRathnakaran K.IND24345.561.050.026.5010-22.8
59
Dahale AtulIND21065.560.550.029.501544.1
60
Kulkarni ChinmayIND22825.560.549.026.5015-2.8
61
Sai Vishwesh.CIND21195.559.048.526.751542.3
62
Tiwari ArjunIND22745.558.547.524.75154.9
63
Chakravarthi Reddy MIND21145.557.047.025.001529.0
64
Patil PratikIND22695.557.047.023.5015-3.5
65
Pradeep Kumar R.A.IND23565.557.046.526.7515-30.9
66
Ram S. KrishnanIND22465.554.043.022.75153.9
67
Sagar ShahIND23785.553.542.523.7515-31.8
68GMDrazic SinisaSRB24695.068.556.027.7510-15.8
69
Deepthamsh Reddy. MIND21325.063.551.025.251531.8
70CMPuranik AbhimanyuIND22575.062.552.526.751521.3
71WFMMonnisha GkIND21505.062.551.026.751531.2
72
Shreyansh DakliaIND22275.061.551.026.001522.5
73IMGuramishvili SopikoGEO24415.061.549.025.2510-29.7
74
Shashikant KutwalIND22345.058.048.021.25156.8
75
Dhulipala Bala Chandra PrasadIND21855.055.545.023.501527.8
76IMKarthikeyan P.IND23685.055.544.523.7510-25.3
77
Saravana Krishnan P.IND23005.055.544.521.5015-21.5
78
Kulkarni RakeshIND22585.054.044.020.2515-6.6
79
Mithil AjgaonkarIND22035.051.041.520.75159.4
80IMDeshmukh AnupIND22435.049.540.019.7510-8.9
81
Ashwath R.IND22054.560.549.523.751519.0
82
Krishna Teja NIND21584.559.048.522.251520.3
83
Mari Arul S.IND21804.557.547.021.501515.6
84IMBabu N SudhakarIND22584.557.546.019.5010-11.3
85CMPrince BajajIND22434.555.546.019.5015-16.0
86
Imocha LaishramIND22124.553.544.017.5015-4.7
87FMRaghunandan Kaumandur SrihariIND21654.552.042.518.25152.8
88WIMKharmunova NadezhdaRUS21524.550.040.017.75153.6
89FMMatta Vinay KumarIND22174.550.040.015.7515-17.5
90WIMDrljevic LjiljaSRB21814.058.548.019.25154.5
91IMPrakash G BIND22664.057.547.020.0010-14.8
92
Anilkumar O.T.IND21294.055.045.518.751511.3
93IMVijayalakshmi SubbaramanIND23994.054.546.515.5010-35.7
94WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21114.054.042.516.50159.0
95WGMSoumya SwaminathanIND23484.053.544.016.5015-57.8
96
Chakravarthi Y.V.K.IND21114.049.039.515.50155.7
97
Bora SafalUSA21954.047.540.013.0015-19.0
98IMShivananda B.S.IND23423.567.054.523.5010-4.9
99WGMMeenakshi SubbaramanIND22403.557.547.514.5015-19.5
100IMAnurag MhamalIND24373.556.546.015.7510-21.3
101WFMGevorgyan MariaARM21473.553.544.015.7515-3.5
102
Yohan J.IND21413.551.542.015.7515-10.8
103
Pranavananda VIND21063.551.040.511.5015-15.9
104
Navalgund NiranjanIND22393.550.542.512.7515-24.1
105
Lakshmi Narayanan MvIND21013.550.541.014.2515-9.6
106
Pranav VijayIND22513.550.539.513.5015-26.5
107FMShantharam K.V.IND21953.550.040.011.2515-27.9
108
Mamyrbay AssadKAZ18903.543.036.010.501513.5
109WIMHamid RaniBAN19943.541.033.09.0015-3.3
110IMAnkit R. RajparaIND24693.055.045.013.7510-26.5
111IMPraveen Kumar C.IND22813.053.043.011.5010-18.4
112CMRavichandran VIND21042.543.536.07.5015-20.0
113
Halpin PatrickAUS22182.540.032.04.5015-63.5
114
Pratyusha BoddaIND21592.052.542.510.2515-17.3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal