poniedziałek, 11 listopada 2013

FM Filip Bargłowski wygrał VII Otwarty Turniej o Puchar Niepodległości w Starachowicach

MTyt.Nazwisko ImięFedEloRanPktMBchBchLZPro
1FMBargłowski, FilipPOL230323008.039.0050.50740.5
2IMKoziak, VitaliUKR248124007.538.5050.00637.0
3FMSkawinski, ArkadiuszPOL230923007.039.5051.50635.0
4GMKazakov, MichałUKR250225027.038.5050.50633.0
5I+Jędras, PiotrPOL202521005.540.5052.50531.5
6IPosuniak, WeronikaPOL159518005.038.0047.00529.0
7I+Koper, IreneuszPOL193321005.034.0045.50524.0
8IUrban, WojciechPOL198220005.034.0045.00527.0
9IIIMłynarski, KamilPOL152916005.033.5041.50523.0
10IIChoina, AdamPOL160718005.032.5043.50526.0
11ICiechonski, PiotrPOL185920004.533.5040.50424.5
12IISzczepanowski, TomaszPOL117518004.527.0035.00418.0
13IIINowotnik, MichałPOL016004.523.0028.00416.5
14IZiętek, WaldemarPOL186920004.039.0051.00424.0
15IMroz, WaldemarPOL189920004.034.0042.00421.0
16IISokolnicki, MarekPOL018004.030.5038.50322.5
17IICichocki, MariuszPOL162918004.030.0036.00422.0
18IKomorniczak, ZdzislawPOL020004.025.5031.00418.0
19VSoboń, MarcinPOL012004.024.5029.50416.0
20IISiek, JerzyPOL156618003.530.0040.00319.0
21IIIJędras, TomaszPOL016003.524.0029.00314.0
22IVChebda, BartoszPOL014002.524.5029.00212.5
23IIIKociszewski, ŁukaszPOL016001.026.5031.5016.0
24IVStepień, RobertPOL014000.027.5033.5000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal