piątek, 15 listopada 2013

Drużynowe Mistrzostwa Europy w szachach. Po 7 rundzie prowadzą Francuzi. Polacy słabo

Strona oficjalna   games download


MNsZespół
Fed.RankmeczoweS.B.CSuma
13FRANCEFRAFRA269512,0137,0017,0
26AZERBAIJANAZEAZE269311,0129,0016,5
32ARMENIAARMARM271511,0106,5016,0
415GREECEGREGRE260610,0128,0017,0
59CZECH REPUBLICCZECZE26499,0122,0016,5
67HUNGARYHUNHUN26729,0119,5016,5
74UKRAINEUKRUKR26949,0115,0015,5
81RUSSIARUSRUS27479,0109,5017,5
914GEORGIAGEOGEO26199,0106,5015,5
105ENGLANDENGENG26949,0103,5016,0
1117BELARUSBLRBLR25999,098,5015,5
128NETHERLANDSNEDNED26569,087,5018,5
1318TURKEYTURTUR25988,091,5015,0
1412POLANDPOLPOL26378,091,0015,5
1516CROATIACROCRO26048,084,5014,5
1613ITALYITAITA26268,083,5014,5
1720SERBIASRBSRB25887,0101,0016,0
1822SLOVENIASLOSLO25827,090,5013,5
1921BULGARIABULBUL25837,088,5015,5
2019ROMANIAROMROM25907,087,0016,0
2131SWITZERLANDSUISUI24897,078,5013,0
2229ISRAELISRISR25087,077,0013,5
2325SWEDENSWESWE25397,075,5014,5
2430MONTENEGROMNEMNE25057,062,5013,0
2511SPAINESPESP26426,082,5013,5
2610GERMANYGERGER26446,076,5013,0
2723POLAND FUTURESPOLPOL25556,057,0013,5
2828ICELANDISLISL25245,068,5013,5
2927AUSTRIAAUTAUT25325,063,5010,0
3034LITHUANIALTULTU24495,058,0014,0
3126DENMARKDENDEN25355,057,0013,0
3233BELGIUMBELBEL24785,051,5014,0
3332FINLANDFINFIN24815,044,5013,0
3424POLAND GOLDIESPOLPOL25424,054,0010,5
3537SCOTLANDSCOSCO23054,041,5010,5
3636NORWAYNORNOR24074,034,009,5
3735FYR MACEDONIAMKDMKD24442,039,0010,5
3838WALESWLSWLS22240,04,001,0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal