sobota, 9 listopada 2013

Norweska telewizja poświęci szachom 100 godzin czasu antenowego

Norweska telewizja poświęci szachom 100 godzin czasu antenowego

Redakcja internetowa
6.11.2013, 22:33
Norweska stacja telewizyjna NRK poświęci szachom 100 godzin swojego czasu antenowego. W ramach programu transmitowana będzie walka 22-letniego szachisty Magnusa Carlsena o tytuł mistrza świata w szachach w 2013 roku.
Norweska stacja telewizyjna NRK poświęci szachom 100 godzin swojego czasu antenowego. W ramach programu transmitowana będzie walka 22-letniego szachisty Magnusa Carlsena o tytuł mistrza świata w szachach w 2013 roku.Decyzja o przeprowadzeniu tej transmisji została podjęta, aby dać norweskim telewidzom możliwość na bliższe zapoznanie się z utalentowanym zawodnikiem.
Źródło: Głos Rosji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal