poniedziałek, 25 listopada 2013

Ukazał się Houdini 4. Czy będzie sukces komercyjny ?

Napisać można wszystko, zatem zobaczmy, jak autor zareklamował swój nowy produkt.
Nowy Houdini 4 ma być silniejszy o 50 ELO niż poprzednia wersja. Jestem pewny, że będzie postęp, ale skąd wiadomo że będzie to 50 oczek, gdzie są testy, partie ?
Równie dobrze Houdart mógł podać, że Houdini 4 będzie grał lepiej o 70 oczek, 85 czy nawet 90 - do czasu zakupu nikt tego nie zweryfikuje.

Więcej

23 komentarze:

 1. szkoda ze ipon zamkniety bo byl najszybszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się .Na tym polego paradoks że najlepsze się usuwa

   Usuń
 2. Houduni 4 będzie mocniejszy od H3 -a to wystarczy by wszystkich pokonać .!

  OdpowiedzUsuń
 3. W nTCEC wygrywa Komodo 7:6.(w przedmeczowej ankiecie -kto będzie grał w superfinale-postawiłem na Komodo i Houdini i nadal uważam że są to najlepsze silniki do gry).

  OdpowiedzUsuń
 4. 4 Houdini Pro 64 +23 +17 / = 30/-13 53,33% 32.0/60
  2 Sztokfisz 111113SL 64 SSE4.2 -23 +13 / = 30/-17 46,67% 28.0/60 I 7 orgginal Houdini 4

  OdpowiedzUsuń
 5. Houdini4pro iest wydany w zlym mieiscu i czasie kiedy nie wygral rozgrywek kazdy mze sie dmyslic czy wart placic.pzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zaczekam na pirata. U mnie pirat jest na pierwszym miejscu na mojej liście rankingowej. Ludzie już od wczoraj pracują nad crakiem. Bez sensu jest wydawać 271 złotych mając za darmo mocniejszy Engin (Stockfish) lub zaczkać na darmowego Houdini 4

  Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
 7. Zobaczymy jak to będzie "w praniu".Jeśli rzeczywiście będzie dobry -to się obroni i będzie sprzedawany..Na pewno to interesujący silnik i może nadal przewodzić stawce.

  OdpowiedzUsuń
 8. To będzie nie tylko sukces komercyjny.Houdini skazany jest na sukces.

  OdpowiedzUsuń
 9. Można gdzieś kupić sam silnik Houdini 4 standard

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja tam napewno nie kupię Houdiniego 4.

  OdpowiedzUsuń
 11. wszyscy tu piszecie bzdury h4pro na kazdym kaputeze zagra inaczei suguruiecie sie testami z cetec a tak naprawde ktory z was ma taki kaputer z xeonem iak tamci teztezy.dlateg istotne iest a wspominal iuz Iurek o tym ze sredniei klasy kaputery z wypasionymi programami graia owiele silniei bo book daie duze wsparcie niemuwiac iuz dswiadczeniu umieietnosci budwania srodowiska by engin wykozystywal wszystko znacznie pdnoszenie ELO liczy sie w book Tbs i chesbase.pzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty analfabeto

   Usuń
  2. Hehe zgadzam się lecz nie chciałem dziewczynie zwracać uwagi:P

   Usuń
  3. iest...iuz...iurek ahahahah
   inaczei

   Usuń
 12. "Już był w ogródku, już witał się z gąską; " a tymczsem Houdini zrobił "-A ku ku" -.Magik zawsze wyciągnie coś z kapelusza !


  ,

  OdpowiedzUsuń
 13. Komodo odskakuje na dwa punkty !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na słabym kompie i5 Houdini4 standard prowadzi z Komodo 5,5-2,5 czas jak na TCEC
   Komodo nie wygrał jeszcze partii. Moze by osiagnac maksa Komodo potrzebuje kosmicznego sprzętu?

   Usuń
  2. Czy mógłbyś podać activation code i serial number...Bardzo bardzo proszę!

   Usuń
  3. nikt Ci nie poda tu seriala. z resztą pirata jeszcze nie ma... a po 3 szukaj na zagranicznych forach lub czekaj az sie ukaze houdini 4 na torrentach lecz to bedzie jakieś miesiąc po premierze hudego

   Usuń
 14. Komodo prowadzi w TCEC czterema punktami !! Jest moc !!

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę zostawić kobietę w spokoju ! Pszeszkadza to nie czytać.!! Ja czytam wpisy p. Sandry z przyjemnością. Wy wszyscy jesteście tacy idealni ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie wiem czy na silnikach komercyjnych da się zarobić duże pieniądze .W przypadku Houdarta -który boryka się z trudnościami finansowymi,w budowie teleskopu astronomicznego - nie jest to takie pewne..Jego teleskop to dosyć oszczędnościowa wersja.I nigdy nie wiadomo co tak naprawdę traktuje jako hobby -astronomię czy szachy.Chyba jedno i drugie.Człowiek orkiestra - bo jeszcze chyba projektuje mosty.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal