niedziela, 17 listopada 2013

Panie z Ukrainy zostały Mistrzyniami Europy w szachach. Polki zdobyły brązowy medal !

Strona oficjalna Mistrzostw Europy   games download

MNrZespółFed.LocalPkt meczoweS.B.CSuma
11UkraineUKR249815,0222,5024,0
22RussiaRUS249114,0267,5025,0
34PolandPOL241014,0203,0021,5
43GeorgiaGEO249112,0226,0023,0
56ArmeniaARM238612,0215,5024,0
68HungaryHUN236811,0173,5021,0
75GermanyGER239011,0167,0020,0
816LithuaniaLTU228811,0164,0020,5
913Poland IIIPOL232411,0160,0019,0
1018Czech RepublicCZE226611,0158,0021,0
119SpainESP236711,0157,0019,0
1210RomaniaROM235810,0172,5022,5
1325Poland FuturesPOL217610,0132,5018,5
1414NetherlandsNED231610,0115,0018,0
1511BulgariaBUL23569,0158,0017,5
1612SerbiaSRB23449,0137,5018,0
1719AustriaAUT22549,0109,5014,5
1827SloveniaSLO21329,0108,5017,5
1915IsraelISR22958,0158,5019,0
2017AzerbaijanAZE22788,0129,0017,0
2124BelarusBLR21818,0125,0016,0
2228TurkeyTUR21128,0118,0019,0
2323EnglandENG22188,054,5012,0
247FranceFRA23727,0119,0017,5
2520ItalyITA22387,0117,5019,0
2621GreeceGRE22357,0116,5015,5
2730BelgiumBEL20556,087,0012,5
2826SwitzerlandSUI21496,085,5016,0
2929NorwayNOR20996,067,5011,5
3022CroatiaCRO22264,059,5012,5
3132IcelandISL19933,077,0012,0
3231FinlandFIN20303,070,5012,0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal