piątek, 15 listopada 2013

Trwają drużynowe Mistrzostwa Europy kobiet w szachach. Po 7 rundach prowadzi Ukraina, Polki na 5 miejscu

PlSNTeam nameFed.LocalMatch PointsS.B.CTotal
11UkraineUKR249813,0137,5020,0
26ArmeniaARM238611,0140,5021,0
32RussiaRUS249110,0141,0019,0
43GeorgiaGEO249110,0133,5018,0
54PolandPOL241010,0115,0016,0
611BulgariaBUL23569,099,5015,5
716LithuaniaLTU22889,098,5017,0
813Poland IIIPOL23249,094,5015,0
918Czech RepublicCZE22669,090,5017,0
1010RomaniaROM23588,093,0017,5
1125Poland FuturesPOL21768,085,0015,0
128HungaryHUN23688,081,5015,0
1314NetherlandsNED23168,078,5015,5
1415IsraelISR22957,0102,5015,5
155GermanyGER23907,089,0015,0
169SpainESP23677,084,5013,0
1712SerbiaSRB23447,082,5014,0
1824BelarusBLR21817,071,0013,0
1919AustriaAUT22547,063,0011,0
2017AzerbaijanAZE22786,070,5013,0
2121GreeceGRE22356,067,0012,0
2230BelgiumBEL20556,055,5010,5
2323EnglandENG22186,022,508,0
247FranceFRA23725,079,5013,5
2527SloveniaSLO21325,068,5012,5
2620ItalyITA22385,063,5014,0
2729NorwayNOR20995,038,009,0
2826SwitzerlandSUI21495,037,0012,5
2928TurkeyTUR21124,066,5013,5
3032IcelandISL19933,047,0010,0
3122CroatiaCRO22262,036,008,0
3231FinlandFIN20302,034,508,5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal