niedziela, 10 listopada 2013

Dariusz Świercz i Mateusz Bartel bohaterami meczu z Niemcami w Drużynowych Mistrzostwach Europy w szachach

Strona oficjalna   games download


Mecz z Niemcami pokazał jak widoczny jest w drużynie brak Radka Wojtaszka. W każdej drużynie (no może w prawie każdej) jest jeden klasowy zawodnik występujący na pierwszej szachownicy. Radek z każdym może toczyć wyrównane boje a już niestety, z całym szacunkiem dla jego siły gry, Bartosz Soćko jest traktowany jako ten, z którym należy grać na wygraną.
Atutem polskiego zespołu jest wyrównany skład, stąd remis w meczu z Niemcami. Mateusz Bartel i Dariusz Świercz są na razie podporą drużyny, obaj wygrali po dwa razy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal