poniedziałek, 11 listopada 2013

Po trzeciej rundzie Drużynowych Mistrzostw Europy kobiet w szachach Polki już na 2 miejscu

Official page   games download

MNsZespółFed.ELOPkt. meczoweS.B.CSuma
16ArmeniaARM23866,023,0011,0
24PolandPOL24106,019,509,0
31UkraineUKR24986,019,009,5
415IsraelISR22955,020,008,0
53GeorgiaGEO24915,016,008,5
612SerbiaSRB23445,013,507,0
79SpainESP23674,016,006,5
82RussiaRUS24914,015,508,5
916LithuaniaLTU22884,014,008,5
107FranceFRA23724,013,507,5
115GermanyGER23904,011,508,0
1225Poland FuturesPOL21764,011,008,0
1313Poland IIIPOL23244,010,006,0
1410RomaniaROM23583,019,007,5
1521GreeceGRE22353,016,006,0
1614NetherlandsNED23163,014,007,0
178HungaryHUN23683,011,506,5
1811BulgariaBUL23562,011,005,0
1917AzerbaijanAZE22782,010,004,5
2028TurkeyTUR21122,09,506,0
2124BelarusBLR21812,09,004,5
2218Czech RepublicCZE22662,07,006,5
2327SloveniaSLO21322,07,005,5
2430BelgiumBEL20552,03,003,5
2522CroatiaCRO22262,03,003,0
2619AustriaAUT22542,02,503,0
2729NorwayNOR20992,02,003,5
2832IcelandISL19931,07,004,0
2931FinlandFIN20301,05,504,0
3026SwitzerlandSUI21491,04,003,0
3120ItalyITA22380,05,003,0
3223EnglandENG22180,00,000,0

Polki wygrały już trzeci mecz na tych mistrzostwach. Tym razem było najtrudniej, bowiem po fatalnie rozegranym debiucie szybko przegrała Jola Zawadzka.
Na szczęście niezawodna Monika Soćko ładnie w końcówce ograła swoją przeciwniczkę. Podobnie postąpiła Joanna Majdan-Gajewska. Precyzyjna gra w końcówce warta jest zobaczenia.

4 4[6,5]POLPoland2,5 - 1,5RomaniaROM[6,0]10

1[1,5]
Socko, Monika1 - 0Bulmaga, Irina
[1,0]1

2[2,0]
Zawadzka, Jolanta0 - 1L'ami, Alina
[0,5]2

3[0,5]
Majdan-gajewska, Joanna1 - 0Foisor, Cristina-adela
[2,0]3

5[2,0]
Szczepkowska-horowska, Karina0.5 - 0.5Voicu-jagodzinsky, Carmen
[1,0]5

Mecz z Armenią miał zweryfikować rzeczywistą siłę gry naszych rezerw. Teksańska masakra piłą mechaniczną w wykonaniu Ormianek i porażka do zera. Niestety, jak obserwowałem partie tego meczu, byliśmy bez szans.

3 6[7,0]ARMArmenia4,0 - 0,0Poland IIIPOL[6,0]13

1[0,5]
Danielian, Elina1 - 0Worek, Joanna
[1,0]1

2[1,5]
Mkrtchian, Lilit1 - 0Dworakowska, Joanna
[1,0]3

3[2,0]
Galojan, Lilit1 - 0Bartel, Marta
[2,0]4

4[2,0]
Kursova, Maria1 - 0Toma, Katarzyna
[2,0]5

Dużo dobrego można powiedzieć o grze naszych nadziei w tym meczu. Bohaterką meczu była Ania Iwanow, która w charakterystyczny dla siebie sposób zaatakowała pozycję króla i przeciwniczka nie wytrzymała ciągłego naporu.
Cenny, bardzo cenny jest remis Klaudii Kulon ze Stefanową.
9 11[3,5]BULBulgaria1,5 - 2,5Poland FuturesPOL[5,5]25

1[0,5]
Stefanova, Antoaneta0.5 - 0.5Kulon, Klaudia
[1,5]1

2[0,5]
Raeva, Elitsa0 - 1Iwanow, Anna
[1,0]2

3[1,0]
Videnova, Iva0.5 - 0.5Wisniowska, Klaudia
[2,0]3

5[0,5]
Ivanova, Simoneta0.5 - 0.5Kiolbasa, Oliwia
[0,0]5


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal