wtorek, 19 listopada 2013

Trwa mecz o Mistrzostwo Świata w szachach. po 8 rundach prowadzi Carlsen 5-3

Official page Match Anand - Carlsen

 
source://cdn.fide.com

3 komentarze:

 1. "Liczyć i jeszcze raz liczyć"-jak mówił ....... na właśnie kto ? chyba Kotow. Tylko że Carlsen to "walec".-który rozjedżie każdegoJeszcze doda trochę błysku Fischera i,. Magnus posiedzi na tronie ze 20-lat. (Marek)

  OdpowiedzUsuń
 2. Carlsen jest rzeczywiście fenomenalny. Mam takie odczucie, jakby Anand odpuścił już ten mecz i gra tak, by nie przegrać zbyt wysoko.
  Mistrz Świata nie może grać tak bojaźliwie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Jurku-piszę ten komentarz już po zakończeniu 9 partii.Anand nie ma nic do powiedzenia w tym meczu, i dobrze, ponieważ to uzdrowi sytuację na szachowym topie. Nr.1 rankingu(i to z wielką przewagą) będzie mistrzem świata. Różnica wieku jest-szczególnie we współczesnych szachach- nie do " przeskoczenia". Na forum Immortalchess porównywano ten mecz z meczem Fischer-Petrosjan z 1971 roku.To jest trafne porównanie z tym, że Żelazny Tigran był jednak szachistą o wiele większego formatu,niż Anand.Na razie-uważam- w ciągu najbliższych 6-10 lat nie widać rywala dla Carlsena.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal