środa, 18 lipca 2012

200 000 wyświetleń bloga "Z szachami przez życie"

Szanowni czytelnicy,
Dzięki Wam dziś stuknęło 200 000 wyświetleń mojego szachowego bloga. Przyznam, że trochę mnie to zaskoczyło, bowiem początkowo nie zakładałem, że będę go prowadził długo.
        Bardzo dziękuję wszystkim czytelnikom, szczególnie tym aktywnie komentującym poszczególne wpisy.
Niestety, wkrótce kończy się mój urlop i będę musiał wrócić do poprzedniej, mniejszej częstotliwości zamieszczania wpisów.
A teraz trochę statystyki.

Oczywiście najwięcej było odwiedzin z Polski, ale ponad 54 tys. odwiedzin było z innych krajów. O dziwo na 10 miejscu jest Iran - 622 odwiedziny.
Może to Polscy żołnierze stacjonujący w tym kraju ?


Wśród przeglądarek dominuje najpopularniejszy w Polsce Firefox, a na drugim miejscu jest nadal IE, choć Chrome go goni (i dogoni).

Najpopularniejsze posty to Champion Chess - gra na komórkę.
A obserwując czołową dziesiątkę widać, że największą popularnością cieszą się wpisy dotyczące bądź silników szachowych bądź programów do gry w szachy.

3 komentarze:

 1. Panie Jurku,
  Dziękujemy ! ! !

  OdpowiedzUsuń
 2. tak:) przylanczam sie do pdziekwan STO LAT!!!!! Panie Jurku:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsza strona szachowa jaką znam!Zawsza na bieżąco i bardzo obiektywna i rzetelna.Wielkie brawa Panie Jurku! pozdrawiam Marek.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal