środa, 25 lipca 2012

Mecz Komodo 5 - Robbolito 0.10

Jakoś nie mogę się przekonać do komercyjnego teraz silnika Komodo. Nowa wersja Komodo 5.0 w krótkim meczu, ale za to miarodajnym czasem do namysłu na słabszym sprzęcie przegrał z Robbolito 0.10

Mecz Komodo 5 - Robbolito 0.10  Time 10' + 5"

P
Player Score @@@
1 RobboLito 0.10 SMP w32 6.0 / 10 01½01½11½½
2 Komodo 5 32-bit 4.0 / 10 10½10½00½½

10 games: +3 ½4 -3, Windows XP 32 bit, SP,  All games download

4 komentarze:

 1. Od Robbolito podobno wszystko się zaczęło Houdini ,Ivanhoe to klony.Szkoda że Rybka nie wypływa ,może nie utopiła się po drodze?

  OdpowiedzUsuń
 2. he he komando 5 t lipa to już wiedziałem obrazu wiele szumu nic a rybka 5?? pewnie boja się ośmieszyć wiecie jak ciężko podnieść poziom silnika gdy taka duża konkurencja jest to presja:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę muszą jeszcze popracowac nad komodo programisci,ale on jest orginalny sam w sobie a nie jakis klon .A wogule to wszystko sie zaczeło od ippolita bo robolito to klon ippolita ,A HAUDINI TO KLON IPPOLITA I POCZESCI FRUITA I CRAFTIEGO.ps panowie ZAPOMNIJCIE ZE BENDZIE RYBKA 5 ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  ODEBRANO JEJ WSZYSTKIE TYTUŁY TO KLON FRUITA
  I IPPOLITA.
  Niewiezycie to poczytajcie forum angielskie
  Pozdrawiam ps.ajajup

  OdpowiedzUsuń
 4. Rybce odebrali tytuł bo widocznie pływała po zbyt mętnej wodzie.Na innych forach( nie wymieniam-po co antyreklama)różne dziwne testy częto naciągane.Jedyne miarodajne dla mnie- to testy Pana Jurka.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal