sobota, 28 lipca 2012

Wystartowały Mistrzostwa Ukrainy

JurijVovk w Malborku
Wystartowały Mistrzostwa Ukrainy.
Informacje o turnieju (w tym fotogaleria) na oficjalnej stronie.

Tu Partie na żywo

Mnie bardzo cieszy, że w składzie Mistrzostw są dwaj znani mi osobiście zawodnicy, startujący na turniejach o puchar Zamku w Malborku - Jurij Vovk i Sergey Fedorchuk.
Jednak z całą pewnością faworytem do tytułu Mistrza Ukrainy jest Rusłan Ponomariow.


3 komentarze:

 1. wszystkie linki wychodzące na inne strony prowadzą do adf.ly. Jakis wirus na stronie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie to nie wirus. Moi współpracownicy (a w zasadzie współpracownik) namówił mnie na zarabianie w programie partnerskim adf.
   Zniknęły za to reklamy (bo nikt na nie nie klikał).
   Co do adf, po odczekaniu 5 sekund i obejrzeniu reklam klikamy na znajdujący się na górze(po prawej stronie) buton skip - i przechodzimy na interesującą stronę (lub zacznie się automatyczne pobieranie).

   Usuń
 2. Chyba kiepski pomysł. Klikałem wiele razy w linki i jakoś nie zauważyłem tego przycisku i wyłączałem. Lepiej już dawać te reklamy na stronie tylko w lepszych miejscach np. u góry.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal