poniedziałek, 2 lipca 2012

Zaproszenie do Pucka na turniej szachowy - 07.07.2012


Mistrzostwa Miasta Pucka w Szachach
07.07.2012 godz. 10:00, Puck ul. Lipowa 3c, MOKSIR, 
Tel. 668-568-318

                 REGULAMIN  TURNIEJU SZACHOWEGO 

 1. Turniej organizowany jest corocznie przez PUCKIE TOWARZYSTWO SZACHOWE.  Jego  celem jest popularyzacja gry w szachy na Pomorzu.

 2. Uczestnikami  mogą  być szachiści,  którzy  zgłoszą  się najpóźniej  na  1/2  godziny  przed  turniejem i  wniosą  opłatę  w wysokości  ustanowionej  przez Organizatora. Wpisowe ustala się na 10 zł. Zawodnicy PTSz w Pucku 5 zł. Młodzież do lat 18-tu bezpłatnie zł.

 3. Rozgrywki  prowadzi  się  systemem  szwajcarskim.  Turniej odbywa się na dystansie  9-ciu  rund.  W przypadku zbyt małej liczby uczestników Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek.

 4. Indywidualnie o miejscu rozstrzyga ilość zdobytych punktów.  Przy równej ilości punktów,  o miejscu decyduje punktacja Buchholza po odrzuceniu skrajnych wartości, a następnie wynik Buchholza.

 5. Obowiązują  zasady Kodeksu Szachowego oraz niniejszego regulaminu. Czas na partię dla każdego zawodnika 15 minut.

 6. Organizator  zapewnia  nagrody pieniężne dla trzech najlepszych  zawodników oraz najlepszego zawodnika z Pucka. 
Nagrody:
I – 250 zł.
II – 150 zł.
III – 100 zł.
 7. Głównym sponsorem turnieju jest Urząd Miasta Pucka

 8. Sprawy sporne rozstrzyga Zespół Sędziowski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal