czwartek, 12 lipca 2012

Turniej najlepszych silników JCR. Wyniki po rozegraniu 300 partii

 Top10 JCR (Jurek Chess Ranking) - 300 of 450 games played
 Level: Blitz 3/1
Hardware: Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.46GHz 3467 MHz with 2,0 GB Memory
Operating system: Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 2 (Build 2600) 32 bit


Po rozegraniu 300 partii z dużą przewagą prowadzi Critter 1.6a, który dobry wynik ma z Houdini 1.5a (+3 =4). Nadal zacięta walka w dolnych rejonach tabeli, bardzo wyrównane wyniki sprawiają, że nie wiadomo, który silnik okaże się być najsłabszy.

7 komentarzy:

 1. We wrześniu ma wyjść nowa wersja Houdiniego.

  OdpowiedzUsuń
 2. We wrześniu ma wyjść nowa wersja Houdiniego.

  OdpowiedzUsuń
 3. tak a skad wiesz juz sie ciesze wiedzialem myslicie ze konkurencja spi ale i prawda sama wyjdzie na jaw a nie Critter 1.6a niema sily przebicia to pozycjonista a nie taktyk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na normalnym komputerze Critter nie ma przeciw Houdiniemu zadnych szans, u mnie nie potrafi zremisować chocby jednej partii.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. No trzeba przyznać, że dzielnie bronisz Houdiniego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Houdini sam sie bronie niestety, a juz miałem nadzieję że mu wyrósł godny konkurent. Może tego Crittera trzeba jakoś specjalnie skonfigurować żeby grał lepiej?

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal