czwartek, 19 lipca 2012

Testy JCR zwalniają

Testy zwalniają, co oznacza, że teraz testowanie silniejszych silników odbywać się będzie przy trochę innym czasie tj. 10 minut na partię i dodatkowo 5 sekund na ruch.
Słabsze silnik nadal będą testowane tempem 3 minuty plus sekunda, to powinno dać dokładny wynik ich możliwości.

Rozpoczęty turniej na (jak ktoś określił) moim zabytkowym sprzęcie Windows XP 32 bit - prezentuję dość szybko, bo po rozegraniu 20 partii.
Dodałem do najlepszych silników Fritza 13 i Hiarcs WCSC 2011.
Na razie Fritz prowadzi, ale do rozegrania jest 112 partii (każdy z każdym rozegra po 4 partie).
a potrzeba na to sporo godzin.

GUI Fritz 13, Windows XP 32 bit, Time 10' +5"  Tabelę utworzył program Scid vs PC

4 komentarze:

 1. Z tymi testami Klosa jest coś nie tak.Na Computerchess org.uk jest lista rankingowa 404 FRC na lipiec i Critter 1.6 ma 3289 ELO i wyprzedza Houdini 2.0 3280.

  OdpowiedzUsuń
 2. wes przestan Critter 1.6a jest dobry ale Houdini 2.0c jest i tak leprzy pniewaz juz dawno wlasciciel Houdinieg 2.0c niepozwolilby na to.sory zeby byl jakis leprzy silnik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest komodo 5 zabaczymy co pokarze

   Usuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal