wtorek, 24 lipca 2012

Falstart Radka Wojtaszka w meczu z Jobavą

 W szachy w Gruzji grają całe rodziny, szczególnie dobrze w szachy grały zawsze kobiety, w końcu każdy pamięta Mistrzynie Świata kobiet Nonę Gaprindaszwili czy Maję Cziburdanidze.
Bardzo lubię Gruzinów. 
To wspaniali ludzie, świetni kompani i lubią Polaków. Kiedy parę tygodni degustowaliśmy razem z moimi przyjaciółmi z Gruzji wspaniałe gruzińskie wino, przekonałem się, jak dużą estymą cieszy się u nich Lech Kaczyński. Toast za jego zdrowie w Gruzji wznosi się na stojąco !

Mimo, że tak lubi się tam Polaków to Baadur Jobava postanowił potraktować mecz z Radkiem Wojtaszkiem poważnie. Mimo, że kilka dni wcześnie nie poszło mu na turnieju w Amsterdamie (0,5 pkt z 6 partii) to pierwszą partię meczu wygrał "na luzie".

Relacja z pierwszej partii turnieju na stronie

Więcej informacji na temat Radosław Wojtaszek

Więcej informacji na temat Baadur Jobava

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal