środa, 23 marca 2011

2 Liga silników szachowych w ramach testów JCR 19-21 marca 2011. Ten niesamowity Comstock !


W 2 lidze silników szachowych zdecydowanie dominował silnik Comstock.

 Silnik zremisował zaledwie trzy partie, pozostałe wygrywając. Jak widać ta hybryda powstała z połączenia kodów źródłowych Stockfish i Ivanhoe jest bardzo udana. Czekamy na kolejne wersje, które mają pojawić się jeszcze przed Świętami.

Walka o drugie miejsce trwała do samego końca. Ostatecznie zajął je "zasłużony" dla rozwoju programów szachowych silnik Crafty.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, chcesz się z innymi podzielić swoją wiedzą zapraszam na Forum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal