piątek, 18 marca 2011

Nowa wersja silnika Alichess


Nowa wersja silnika Alichess zapowiada się interesująco. Tym razem egzaminatorem został engin Adam 3.3, który w rankingu JCR (notowanie z marca 2011) uzyskał ranking 2443. Jak widać z tabeli egzamin był udany dla Alichess, choć po fatalnym początku (0 z 4) wydawało mi się, że autor popełnił jakiś błąd w kompilacji nowej wersji.
Silnik Alichess 4.25 do pobrania.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, chcesz się z innymi podzielić swoją wiedzą zapraszam na Forum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal