czwartek, 31 marca 2011

Zaproszenie do Pardubic. I to wcale nie na Wielką Pardubicką !


Zaproszenie od dr. Jana Mazucha z Czech.

Drodzy szachiści,

Pozwalamy sobie zaprosić Państwa serdecznie na XXII międzynarodowy festiwal szachów i gier CZECH OPEN 2011, który odbędzie się w dniach 14.-31.7. 2011 w Pardubicach.
 W ramach festiwalu odbędzie się ponad 100 turniejóow w szachach i innych grach, m.in. Mistrzostwa Europy amatorów w szachach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod adresem http://www.czechopen.net/news/index.php. Strony internetowe festiwalu będą przygotowane do końca kwietnia.

Dalej pozwalamy sobie zaprosić Państwa na II międzynarodowy festiwal szachowy HRADEC KRALOVE OPEN 2011, który odbędzie się w dniach 8.-15.5. 2011. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod adresem http://www.czechtour.net/hradec-kralove-open/.

Informacje o pozostałych festiwalach szachowych odbywających się w ramach serii CZECH TOUR 2011/2012 znajda Państwo pod adresem http://www.czechtour.net/news/. Strony internetowe tegorocznej serii będą przygotowane do końca maja.

Dalej pozwalamy sobie zaprosić Państwa na 18.-25.4. 2011 32. rocznik Turnieju szachowych nadziei Pobeskydi: zamknięty turniej GM i IM, FIDE OPEN, Open turniej w kategorii do 9, 12 a 15 lat. Więcej o programie, zakwaterowaniu, wyżywieniu i wiele dalszych informacji można znaleźć na stronie internetowej:
http://chessfm.cz/sites/default/files/images/TSN%202011-POL%20zvaci%20dopis.doc

Serdecznie pozdrawiam

Dr. Jan Mazuch, Director of CZECH OPEN
CZECH TOUR - j.mazuch@avekont.cz
CZECH OPEN - International Chess and Games Festival - http://www.czechopen.net
CZECH TOUR - International Chess Festivals Series - http://www.czechtour.net
International Chess Calendar - http://calendar.avekont.cz/
Sachovy kalendar turnaju v CR a SR - http://kalendar.avekont.cz/
Sachovy obchod / Chess shop - http://www.avekont.cz/shop
Rekreacni chalupa Jadrna - http://www.chalupajadrna.cz/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal