środa, 9 marca 2011

Zapraszam na forum poświęcone szachom

Widok nowego forum

Szanowni czytelnicy bloga.
 Z dniem dzisiejszym uruchomiłem forum poświęcone programom i silnikom szachowym Zapraszam do zalogowania się, korzystania, wymieniania się poglądami, propozycjami.
Utworzenie forum to reakcja na zainteresowanie Państwa różnymi tematami, które sprawiło, że niektóre posty mają po kilkanaście komentarzy.
Ta forma wymiany uwag jest jednak mało czytelna i trudno jest odszukać temat nas interesujący. Dodatkowo na forum jest część poświęcona darmowym programom w wersji portable. W końcu na szachach życie się nie kończy i do przyjemnego korzystania z komputera są potrzebne inne programy.

Zapraszam na forum.

2 komentarze:

  1. trzeba sie rejestrowac aby pisac/czytac?

    OdpowiedzUsuń
  2. Aby czytać - nie.
    Aby pisać tak, z uwagi na możliwe wulgaryzmy, roboty itp.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal