piątek, 4 marca 2011

Abrok - trochę zapomniany silnik. Capivara - nowa wersja !

Abrok, (autorstwa Romana Korby) to silny, choć od dłuższego czasu nie rozwijany silnik szachowy. Nie widnieje obecnie na listach rankingowych, ale w nowej edycji mojego niezależnego rankingu szachowego JCR - wystartuje w nowej edycji.
Silnik tu prezentowany występuje w wersji UCI.

Abrok 5.0 do pobrania tu.

Z kolei silnik Capivara to program rozwijany dość dynamicznie, przynajmniej 2 razy w roku ukazuje się nowa, ulepszona wersja.
Co prawda, siła gry programu jeszcze nie jest najwyższa (ostatnia wersja w rankingu JCR osiągnęła wynik 2209), ale z wersji na wersję silnik gra lepiej.

Capivara LK_0.07s2 do pobrania tu.

Więcej o silnikach (enginach) szachowych i o innych szachowych programach na stronie: Silniki i programy szachowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal