sobota, 19 marca 2011

Testy DeepSaros 2.5 beta - egzamin na remis


Egzaminatorem najnowszej wersji DeepSaros 2.5 był engin Ivanhoe B47cB. Wynik meczu remisowy, ale tylko dwie partie były rezultatywne a aż 8 zakończyło się remisem.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, chcesz się z innymi podzielić swoją wiedzą zapraszam na Forum.

2 komentarze:

  1. Te silniki są silniejsze od dzisiejszych arcymistrzów?

    OdpowiedzUsuń
  2. Sądzę, że 20-30 silników zajmujących czołowe miejsca w ranking JCR wygra mecz z każdym arcymistrzem na świecie (szczególnie, gdy tempo gry jest przyspieszone).
    Co do meczów arcymistrz-program szachowy w partiach tempem klasycznym to co najmniej 10-15 silników jest mocniejszych od każdego arcymistrza na świecie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal