czwartek, 31 marca 2011

Nowa wersja (0.3) silnika Hussar - zdecydowanie lepsza od poprzedniej


Jak wykazał powyższy test, nowa wersja silnika Hussar 0.3 jest zdecydowanie silniejsza od poprzedniej. Trzeba przyznać, że autor Peter Horvath wykonał kawał dobrej roboty.
Dziewięć zwycięstw i tylko dwa remisy w pojedynku z silnikiem Bubble 1.5, który w ostatnim notowaniu listy rankingowej JCR osiągnął wynik - 2230 to bardzo dobry wynik.

Silnik Hussar 0.3 do pobrania.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe". Większość z nich znajdziecie również w ramce po prawej stronie bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal