sobota, 19 marca 2011

Fajna promocja szachów "Szachowisko - Żywe Szachy w Lublinie" 26 marca 2011

W najbliższym czasie w Lublinie planowana jest fajna promocja szachów.
Będą to warsztaty szachowe,  podczas których uczestnicy, którzy nie mieli jeszcze styczności z szachami, poznają ruchy figur szachowych, historię gry oraz anegdoty z nią związane.
Będzie to okazja do nawiązania nowych znajomości oraz kontynuowania nauki gry w szachy. Organizatorzy zapraszają również osoby, które umieją grać – by mogły zmierzyć się z nastoletnimi mistrzami.

Zapisy prowadzone są drogą mailową: szachowisko.lublin@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 519-744-59. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie projektu: www.szachowisko.wordpress.com

Oficjalny afisz

Przy okazji.
Zachęcam organizatorów życia szachowego do korzystania z tego pomysłu. Można korzystać z projektu "Młodzież w działaniu" gdzie dofinansowanie jest w wysokości 100 % kosztów. Wystarczy zadzwonić np. do najbliższego "Eurodesku" gdzie uzyskacie pomoc. W moim mieście w ramach projektu "Młodzież w działaniu" realizowanych jest naprawdę wiele imprez.

1 komentarz:

  1. Dziękujemy za zamieszczenie informacji o naszym projekcie i wsparcie :D
    Również zachęcamy miłośników szachów (i nie tylko) do składanie wniosków o finansowanie projektów do Narodowej Agencji Programu Młodzież w Działaniu !
    Pozdrawiamy
    Ekipa Szachowiska

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal