środa, 9 marca 2011

DeepSaros 2.3se - nowa wersja BanzaiSpirit


Deep Saros to silnik UCI pochodzący ze starej wersji silnego, "otwartego" źródła silnika "Ivanhoe". Deep Saros ma również fragmenty kodu pochodzącego z różnych wersji oprogramowania Hipolit, RobboLito, Igorrit.
 Oprócz tego autor Deep Saros dodał również pomysły zaczerpnięte z różnych darmowych silników szachowych, w tym Glaurung czy Fruit.
Nowa wersja. stanowi połączenie wersji 2.3gs z nowymi dodatkami.Nazwa Banzai Spirit (Banzai okrzyk japońskich samurajów, przejęty w czasie wojen przez japoński korpus oficerski) sugeruje bardzo agresywny styl gry.

DeepSaros 2.3se  do pobrania.

Silniki tu opisywane (oraz wiele innych silników i programów) odnajdziecie na stronie "Silniki i programy szachowe".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal