środa, 23 marca 2011

Trwają 12 indywidualne Mistrzostwa Europy w Aix-les-Bains (Francja)


W pierwszej rundzie Polacy grali ze zmiennym szczęściem.
Radek Wojtaszek (rozstawiony w mistrzostwach z nr.7) tylko zremisował z rozstawionym z nr. 202 IM z Francji, Kevinem Roser ( ELO=2423).
Aktualny Mistrz Polski Mateusz Bartel, dostał (jak mówią silni szachiści) "klienta" ze Szkocji FM Alana Tate (ELO=2300) i łatwo wygrał.

Podobnie łatwego przeciwnika miał Bartłomiej Macieja wygrywając z Francuzem Herve Daurelle (ELO=2268), Paweł Jaracz również Francuza Salus Stephane (ELO=2145) i Dariusz Świercz wygrywając z reprezentantką Luxemburga WIM Fioną Steil-Antoni (ELO=2117).

Niestety przegrała Jolanta Zawadzka, za to miała silnego GM z Rosji - Michała Kobalia (ELO=2672).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal