poniedziałek, 28 stycznia 2013

A w Gibraltar Chess Festival Polacy daleko po 6 rundzie


Rank after Round 6

Rk.NameFEDRtgPts. TB1 Rpwwew-weKrtg+/-
1GMLe Quang LiemVIE27055.5292829145.54.271.231012.3
2GMVitiugov NikitaRUS26945.5292029055.54.231.271012.7
3GMGeorgiev KirilBUL26435.5286528545.54.291.211012.1
4GMAdams MichaelENG27255.02774275654.610.39103.9
5GMNavara DavidCZE27105.02759274554.620.38103.8
GMIturrizaga EduardoVEN26505.02759274754.180.82108.2
7GMJones Gawain C BENG26325.02753274454.030.97109.7
8GMIvanchuk VassilyUKR27585.02747267954.920.08100.8
9GMKamsky GataUSA27405.02736268154.900.10101.0
10GMTkachiev VladislavFRA26505.02732272054.330.67106.7
11GMSalgado Lopez IvanESP26065.02705269854.230.77107.7
12GMShirov AlexeiLAT27085.02680266555.10-0.1010-1.0
13GMShort Nigel DENG26905.02655263055.11-0.1110-1.1
14IMLarino Nieto DavidESP24975.02635262253.851.151011.5
15GMYu YangyiCHN26884.5268526704.54.410.09100.9
16GMVachier-Lagrave MaximeFRA27114.5267326554.54.67-0.1710-1.7
17GMStefanova AntoanetaBUL25164.5267126714.53.201.301013.0
18GMSandipan ChandaIND25904.5263426284.54.060.44104.4
19GMAl-Sayed MohammedQAT25074.5263026304.53.411.091010.9
20GMFelgaer RubenARG25574.5261926194.53.880.62106.2
21GMFridman DanielGER26674.5260125874.54.83-0.3310-3.3
22IMIbarra Jerez Jose CarlosESP25384.5256925694.54.150.35103.5
IMOparin GrigoriyRUS24784.5256925674.53.570.93109.3
24IMGunina ValentinaRUS24904.5256025604.53.830.67106.7
25GMDavid AlbertoITA25994.5255825514.54.68-0.1810-1.8
26GMMuzychuk AnnaSLO25824.5255525514.54.60-0.1010-1.0
27IMPaehtz ElisabethGER24824.5254625464.53.880.62106.2
28GMCmilyte ViktorijaLTU25154.5254525454.54.170.33103.3
29WGMJu WenjunCHN25054.5249824804.54.370.13101.3
GMGallagher Joseph G.SUI24994.5249824984.54.330.17101.7
31GMZhao XueCHN25544.5247724764.54.88-0.3810-3.8
32GMEhlvest JaanUSA26034.02616260943.760.24102.4
33IMTeran Alvarez IsmaelESP23994.02615261342.211.791017.9
34GMSwiercz DariuszPOL26274.02613260343.950.05100.5
35GMKulaots KaidoEST25874.02591258643.810.19101.9
36GMJakubiec ArturPOL25184.02581258143.350.65106.5
37GMWojtaszek RadoslawPOL27234.02570255244.96-0.9610-9.6
GMDzagnidze NanaGEO25554.02570256943.750.25102.5
39IMAloma Vidal RobertESP23894.02558255542.601.401014.0
40GMKanep MeelisEST25124.02548254843.600.40104.0
41GMJussupow ArturGER26114.0254725373.53.80-0.3010-3.0
42IMMuzychuk MariyaUKR24714.02537253643.330.67106.7
43IMMelia SalomeGEO24034.02536253642.781.221012.2
44GMMastrovasilis AthanasiosGRE24984.02522252243.690.31103.1
45IMZhou Yang-FanENG24394.02499249943.360.64106.4
46IMZatonskih AnnaUSA24914.02493249343.840.16101.6
47GMHoang Thanh TrangHUN24694.02492248943.690.31103.1
48GMGordon Stephen JENG25334.02481248044.25-0.2510-2.5
49GMHarika DronavalliIND25144.02464246444.24-0.2410-2.4
50GMAkesson RalfSWE24414.02457245743.740.26102.6
51IMDocx StefanBEL24264.02456245543.650.35103.5
52IMKjartansson GudmundurISL24084.02446244643.610.39103.9
53IMTrent LawrenceENG24294.02438243743.790.21102.1
54GMCramling PiaSWE25184.02434241844.39-0.3910-3.9
55IMKaravade EeshaIND23914.02424242243.620.38103.8
56IMNezad Husein AzizQAT23944.02420241943.700.30103.0
57GMMaze SebastienFRA25464.02414240544.80-0.8010-8.0
58IMCernousek LukasCZE24534.02411241144.19-0.1910-1.9
59Janev PavelBUL21264.02398239841.922.081531.2
60GMVazquez Igarza RenierESP25654.02369236745.19-1.1910-11.9
61IMTania SachdevIND24034.02362234944.05-0.0510-0.5
62IMMilliet SophieFRA24034.02353235344.23-0.2310-2.3
63WGMDolzhikova OlgaNOR22394.02317226443.250.751511.3
64Pinho PauloPOR21283.5249424943.50.872.631539.5
65GMWomacka MathiasGER24423.5246924693.53.140.36103.6
66GMTischbierek RajGER24723.5243724373.53.63-0.1310-1.3
67GMSutovsky EmilISR26843.5243423993.55.11-1.6110-16.1
68GMBartel MateuszPOL26293.5243024203.54.85-1.3510-13.5
FMFenollar Jorda ManuelESP23253.5243024303.52.560.941514.1
70FMDittmar PeterGER23303.5242924293.52.620.881513.2
71FMGromovs SergejsITA20013.5238824093.50.822.681540.2
72IMJones Richard S.WLS23933.5238623743.53.310.19152.8
73FMVilluendas Valero AdrianESP23013.5238323703.52.730.771511.6
74FMArvola BenjaminNOR23093.5238223763.52.770.731510.9
75Semprun Martinez FernandoESP22013.5237623923.52.221.281519.2
76FMOrtega Ruiz Jose MiguelESP23493.5237323733.53.170.33154.9
77IMRoser KevinFRA24093.5236223623.53.72-0.2210-2.2
Sanchez Botella Luis JavierESP21963.5236223842.51.760.741511.1
79IMWemmers XanderNED23493.5235923593.53.390.11101.1
80FMMontero Melendez RafaelESP23163.52348234832.730.27154.1
81IMKantorik MarianSVK23313.5234723473.53.210.29154.3
82FMDe Haan EricNED23033.5234023313.53.080.42156.3
83Lind Jan-OlofSWE22173.5233023483.52.730.771511.6
84FMKriebel TadeasCZE23693.5232923283.53.66-0.1615-2.4
85Lindsoe Fredrik AunanNOR20643.5232723233.51.591.911528.6
86Chapman Terry P DENG22923.5231923073.53.140.36155.4
87FMVyparina MatejSVK23053.5231723103.53.230.27154.1
88IMHouska JovankaENG24163.5231623163.54.13-0.6310-6.3
89FMKvisvik BredeNOR23143.5231523113.53.250.25153.8
90Gaehwiler GabrielSUI22693.5229722693.53.140.36155.4
91IMOmar NoamanUAE23143.5229222923.53.54-0.0415-0.6
92GMArakhamia-Grant KetevanSCO24053.5227722773.54.30-0.8010-8.0
93FMTate AlanSCO22903.5225222363.53.64-0.1415-2.1
94Nafri KhalilMAR20913.5224222423.52.231.271519.0
95Tari AryanNOR22683.5222721923.53.65-0.1515-2.3
96FMSanchez Ibern MarcESP23563.5222422243.54.34-0.8415-12.6
97IMKuipers StefanNED24313.5222021503.54.69-1.1910-11.9
98IMAdrian ClaudeFRA22603.5221521803.53.69-0.1910-1.9
99Olhovik AndreiBLR22463.5219121512.52.83-0.3315-4.9
100FMLoew GeraldGER22313.5218221823.53.74-0.2415-3.6
101FMStorey Charles HENG22453.5217921393.53.80-0.3015-4.5
102Spence David JENG22263.5200319442.53.42-0.9215-13.8
103FMGeorgiadis NicoSUI23693.02437243732.440.56158.4
104FMForsaa EspenNOR23053.02379238032.450.55158.3
105Jaunooby Ali RENG21783.02354236631.751.251518.8
106IMPoetsch HagenGER24373.02325232433.77-0.7710-7.7
107FMNuri KambezSUI22413.02299225932.510.49157.3
108Amato AndreaITA22593.02298226232.620.38155.7
109Tscharotschkin MichaelGER22003.02295231332.480.52157.8
110Valgmae ToomasEST22183.02294232132.620.38155.7
111Kvisla Johannes LuangtepNOR21483.02289232232.110.891513.4
112IMGodard MaxenceFRA23403.02288228833.40-0.4010-4.0
113Novoa FernandoARG20173.02285228531.111.891528.4
114Lee Kai Jie EdwardSIN21643.02276230332.300.701510.5
115GMBellon Lopez Juan ManuelESP24043.02264226434.01-1.0110-10.1
116GMSalem A.R. SalehUAE25383.02262226234.95-1.9510-19.5
117Hommerson PaulNED22373.02261220732.710.29154.3
118IMPalencia WilsonCOL22823.02258223833.10-0.1015-1.5
119Diaz Velandia Jose ManuelVEN22713.02249222433.08-0.0815-1.2
120IMKurmann OliverSUI24563.02245224434.45-1.4510-14.5
121Meyer Kai-ChristianGER21773.02234224632.680.32154.8
122Zygouris HristosGRE22183.02211223422.13-0.1315-2.0
123IMLederman LeonISR22393.02206215633.15-0.1510-1.5
124CMUrbina Perez Juan AntonioESP22143.02194221233.29-0.2915-4.3
125IMTelljohann SvenGER24233.02190218534.54-1.5410-15.4
126CMMueller Hans-DieterGER20873.0218621772.51.840.66159.9
127IMQuillan GaryENG23983.0218421692.53.67-1.1710-11.7
128Veltkamp GerbenNED22003.02175218933.31-0.3115-4.7
129WGMVojinovic JovanaMNE23593.02171217134.31-1.3115-19.6
Nazarenus MoritzGER22483.02171213333.53-0.5315-7.9
131FMStockmann MichaelGER23123.02164216033.93-0.9315-13.9
132IMPiasetski LeonCAN23103.02161215634.07-1.0710-10.7
133Uran Bermudez Oliver KevinVEN21133.02160214132.590.41156.2
134IMSanchez Castillo SaraiVEN22123.02148216133.51-0.5115-7.7
135FMMoreno Tejera EmilioESP24133.02145213334.85-1.8510-18.5
136Byron Alan MENG21673.02144215533.28-0.2815-4.2
137Burrows Martin PENG21533.02138213233.11-0.1115-1.6
138FMScharrer PatrickITA22483.02136210133.77-0.7715-11.6
139Rujan Rodel-MarinelROU17593.02133217630.582.421536.3
140Obiamiwe PaulNGR19733.02125212831.891.111516.6
141IMDukaczewski PiotrPOL22683.02113207834.12-1.1215-16.8
142Bird AndrewAUS22233.02112208833.74-0.7415-11.1
143Ferrante MarcoITA22273.02103199922.89-0.8915-13.4
144Kozarcanin SeadCRO20903.0208820712.52.410.09151.4
145Marttala ThomasSWE22173.02084206934.03-1.0315-15.4
146Pribyl JaroslavCZE19322.5221322342.50.751.751526.3
147Seyfried ClausGER21772.5221222232.52.370.13152.0
148Spanton Tim RENG20172.5220522052.51.211.291519.4
149CMOsuna Vega EnriqueESP21572.52184219321.960.04150.6
150Lipecki AlexanderSUI21382.5218221822.52.310.19152.8
151Fairbairn StephenCAN20212.5217921962.51.560.941514.1
152Onabogun KoladeNGR19782.5217821802.51.181.323039.6
Tranter StephenENG19382.52178220620.741.261518.9
154Vinas Guerrero Carlos A.ESP21672.5217721872.52.60-0.1015-1.5
155WGMRudolf AnnaHUN23122.5217621752.53.55-1.0515-15.8
156Valhondo Morales RubenESP21362.5217221732.52.360.14152.1
157FMSmith Andrew PhilipIRL21752.5216621752.52.74-0.2415-3.6
158Becham KhalidMAR19292.5215521562.51.011.491522.4
159Compton AlistairNZL20872.5215421401.51.110.39155.8
160FMBaert AndyBEL21542.5214221472.52.76-0.2615-3.9
161Weber FrancoisESP21502.5214121531.51.67-0.1715-2.5
162Van Kemenade RudyWLS20432.5213120571.50.990.51157.7
163CMWalton Alan JENG21532.5212621282.52.86-0.3615-5.4
WFMGrigoryan MeriENG20252.5212621392.52.000.50157.5
165FMGarcia Jimenez Francisco JaviESP22782.5212520982.53.63-1.1315-17.0
166Ungureanu SanduROU20192.52111214320.951.051515.8
167Jameson DavidWLS21432.5210421402.53.06-0.5615-8.4
168FMKandic MilanSRB20902.5210321032.52.470.03150.4
169Allor ChukwukaNGR21542.5209921032.53.04-0.5415-8.1
170Suez-Panama GillesFRA19892.5209820992.51.780.721510.8
171Bryn AskildNOR20192.52095209421.630.37155.6
Hackner Oskar AENG20152.5209520952.51.990.51157.7
173Linhart WolfgangGER21302.5209420952.52.91-0.4115-6.2
174Wiedersich JensGER21202.5206920692.53.00-0.5015-7.5
175Cawley Paul FENG21132.5206720672.52.94-0.4430-13.2
176Skutta Bernd Dr.GER20482.5206520462.52.440.06150.9
177FMBergstrom RolfSWE22862.52054203023.43-1.4315-21.5
178FMPena Riasco AlexanderCOL21562.52050205622.84-0.8415-12.6
179Mckenna Jason PENG21102.5204520452.53.04-0.5415-8.1
180Canonne AntoineFRA20022.5203420242.52.400.10151.5
181Dasaolu RotimiNGR21152.5202819421.52.26-0.7615-11.4
182Thornton John DWLS20532.5201320062.52.89-0.3915-5.8
183Ramdewar IshanENG16582.51986217720.401.603048.0
184Lochte SzilviaHUN19232.5198219802.52.100.40156.0
185Gieritz DietmarGER21122.5196219622.53.66-1.1615-17.4
186Zanetti BrunoSUI20302.51955190700.59-0.5915-8.9
187Reppen EllisivNOR20052.5192118541.52.24-0.7415-11.1
188Taus MartinCZE21812.02214223221.950.05150.8
189Havik VictorNOR20942.02077206922.23-0.2315-3.5
190Samu Sorin-MihaiROU20952.02071207922.48-0.4815-7.2
191Karlsson JorgenSWE21652.02066207422.89-0.8915-13.4
192Byrn CarstenDEN21142.02057205522.49-0.4915-7.3
193Baeza Escudero JavierESP20092.02040204021.870.13152.0
194Guerrero Romero AntonioESP18622.01998200521.150.851512.8
195Christiansmeier SvenGER20512.01995198722.47-0.4715-7.1
196CMReuben StewartENG20542.01987198722.24-0.2415-3.6
197Hamer MartynENG20252.01986198722.41-0.4115-6.2
198Tuchtfeld JuergenGER20512.01982196122.56-0.5630-16.8
199Stewart AshleyENG20402.01980195922.50-0.5015-7.5
Nwachukwu ChinoNGR19622.01980198121.930.07151.0
201Iasman InnaFRA20192.01959195922.54-0.5415-8.1
202Whatley Stephen A JENG17172.01948198820.691.311519.6
203Campos Calvo-Sotelo JuanESP19782.01928193122.44-0.4415-6.6
204Kang Leo JUSA18142.0192619261.5
205Sielicki TomaszPOL19692.01911191122.49-0.4915-7.3
206FMLyell MarkENG22352.01895178513.52-2.5215-37.8
207Denisik SergeiBLR02.0188918892
208Dimitrijevic DraganITA18962.01870187622.34-0.3415-5.1
209Agbabishvili LaliCAN19542.01868186522.64-0.6415-9.6
210Herbold ManfredGER21642.01866177913.33-2.3315-35.0
211Othman MustaphaNGR18782.01861188711.32-0.3215-4.8
212George Lolomari ErekosimaNGR18692.01811184011.55-0.5530-16.5
213O`toole George EENG22042.0001.51.82-0.3215-4.8
214Aerni AndreasSUI22061.52099212511.85-0.8515-12.8
215Rydell MartenSWE19601.51989198910.900.10303.0
216Georgieva EmiliaBUL19491.5198019801.51.380.12151.8
217Boesch HeinzGER19041.5188618891.51.77-0.2715-4.1
218Rios Gonzalez Jose AntonioESP19901.5186918720.51.53-1.0315-15.4
219WFMReid VanessAUS18441.5186218711.51.56-0.0615-0.9
220Diaz Montenegro IgnacioESP19871.51853184211.81-0.8115-12.1
221Hutton JackUSA20171.51817181712.26-1.2630-37.8
222Viana Eduardo EscudeiroPOR16001.5178318541.50.570.931513.9
223Openshaw David KENG19231.5177317191.51.72-0.2230-6.6
224Villa Armenta EnriqueESP01.5177217721.5
225Freuler RomanSUI20981.5175417481.54.00-2.5015-37.5
226Wilson Matthew RENG18271.51738170800.66-0.6630-19.8
227Chidi Lovinia SylviaGER18201.51733174811.61-0.6115-9.1
228Cebada Benitez FernandoESP19581.5172217221.53.25-1.7515-26.3
229Savage NeilRSA16201.5171717621.51.070.43156.4
230Kazmierczak EwaPOL15121.5167917721.50.650.851512.8
231Skrabakova KatarinaSVK19911.01809181112.34-1.3415-20.1
232Candano Gonzalez AlvaroESP17171.01783181610.740.26153.9
233Iglesias Fernandez LuisESP18621.0177617840.50.86-0.3615-5.4
234Neumanova MonikaCZE17011.01754178410.830.17152.5
235Sevillano Leal JulioESP18071.01730173511.63-0.6315-9.4
236Dennis Nigel WENG19041.0170416550.51.52-1.0215-15.3
Williamson IanENG16021.0170417041
238Kuenitz KlausGER16431.01658170211.10-0.1015-1.5
239Berggren KlasSWE15231.01625171510.590.41156.2
240Piovar JaroslavSVK15361.01597166910.810.19152.8
241Henrichsen JensDEN19571.0159316370.51.46-0.9615-14.4
242Garcia Lechugo FranciscoESP16451.01583162711.66-0.6630-19.8
243Collins AndrewENG16380.5148215490.50.480.02150.3
244Colompar Ladislau-AlexandruROU17900.5147315250.51.47-0.9715-14.6
245Diaz Gallego SaulESP16550.51160121000.89-0.8915-13.4
246Scholl AloisGER17650.51033102401.20-1.2030-36.0
247Tveten PerNOR15970.01043109301.36-1.3615-20.4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal