niedziela, 27 stycznia 2013

Zaproszenie na Turniej do Gdańska 2-3.02.2013


Serdecznie zapraszamy na ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY, który odbędzie się w dniach 2-3 lutego 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1.
Grupy 1600 i 1400 rozpoczną zawody w sobotę 2 lutego i zakończą się w niedzielę. W sobotę zawody rozegrają również zawodnicy w Grupie 1100-1250. W niedzielę 3 turniej rozegrają zawodnicy początkujący  którzy nie posiadają jeszcze kategorii szachowych (Grupa 1000) i turniej OPEN (dla wszystkich chętnych).
Organizatorzy ufundowali w każdej grupie turniejowej nagrody: - puchar dla zwycięzcy - statuetka dla najlepszej zawodniczki - medale za miejsca I – III w kategorii dziewcząt i chłopców - nagrody rzeczowe dla najlepszych - dla wszystkich zawodników dyplomy i upominki oraz nagrody niespodzianki.

Z pozdrowieniami
Zarząd UKS "Korona" Gdańsk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal