piątek, 18 stycznia 2013

Ile trzeba zapłacić aby grać w Polsce w szachy - czyli komunikat Finansowy PZSzach na 2013 rok

Od początku roku na łamach stron szachowych, na blogach (w tym moim) i na różnych forach toczą się dyskusje na temat opłat za możliwość grania w szachy w klubach, prowadzenia turniejów szachowych, możliwości gry w Mistrzostwach Polski.
Podwyżki opłat są znaczne, wprowadzono nowe opłaty, próbuje się "przemycić" w ramach składki członkowskiej czasopismo MAT itd.

Ponadto wśród wielu dyskutantów dominuje stwierdzenie, że środki w ten sposób uzyskane są później wydatkowane na zupełnie niepotrzebne dla szerokiego grona szachistów sprawy, trafiają tylko do nielicznych.

Warto zatem poznac komunikat finansowy + do pobrania tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal