wtorek, 29 stycznia 2013

Mała zagadka szachowa: co łączy ze sobą te trzy panie ?

Antoaneta Stefanowa
Valentina Gunina
Tania Sachdev


Sądzę, że bez bez problemów czytelnicy bloga poradzą sobie z powyższym pytaniem -:)

13 komentarzy:

 1. Do kolekcji brakuje jeszcze pół P.Cramling :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A z ostatniej rundy może się okazać że dołożymy jeszcze 2 zdjęcia... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. eee potrafia grać w szachy?


  a teraz na powaznie. coraz wiecej spamu na pana stronie, moze jakas infekcja? czasami przekierowuje na podejrzane stronki bez naciskanie czekgokolwiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma infekcji, na chwilę dodałem skrypt programu partnerskiego, który okazał się być zbyt inwazyjny. Teraz już został usunięty

   Usuń
 4. To są Panie które na Gibraltarze zlały naszych arcymistrzów-zawodowców. To oznacza, że nasze asy nawet w Mistrzostwach Świata kobiet nie mieliby żadnych szans.
  Trzeba stawiać na młodzież, może następne pokolenie będzie walczyć o najwyższe laury ?

  OdpowiedzUsuń
 5. To co to za arcymistrzowie jak ich bab.... kobiety pobiły?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja używam tylko legalnego oprogramowania ,dlatego nie mam żadnych spamów ,wirusów i innych brudów.Wszystkim radzę to samo-.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo, zagadka okazała się być łatwa. Niestety te urocze niewiasty okazały się surowymi egzaminatorkami umiejętności szachowych naszych arcymistrzów na turnieju w Gibraltarze. Wojtaszek przegrał z Stefanową, Bartel z Guniną a Jakubiec z Sachdev.
  Później, jak ktoś jeszcze napisał w komentarzach Radek nie dał dary kolejnej Pani - Cramling, na szczęście tym razem padł remis

  OdpowiedzUsuń
 8. ''To oznacza, że nasze asy nawet w Mistrzostwach Świata kobiet nie mieliby żadnych szans.''
  Opamiętaj się fuszerze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Panowie (Panie) trochę spokoju, traktujmy to humorystycznie. Przegrać można zawsze, a te Panie potrafią grać w szachy. Nawet zawodowcom zdarza się przegrać pojedynczą partię.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobiety wywołują duże emocje

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak dla porządku- Sachdev to imię Hinduski a Tania nazwisko, czyli całkiem odwrotnie niż się zdecydowanej większości wydaje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal