środa, 20 lutego 2013

Michał Luch zwyciężył w turnieju błyskawicznym rozegranym w ramach Festiwalu Szachowego „GWIAZDA PÓŁNOCY”

Jastrzębia Góra 19.02.2013
MTytNazwisko ImięELORanRCAPkt.MBch.Bch.WPro
1IMLuch, Michał24292400235610.560.0074.501063.5
2mSopur, Lech2411230023109.561.5077.50952.5
3kPolok, Kacper2163220022788.060.0075.50848.0
4k++Kempiński, Tomasz2181220022187.563.5079.00749.0
5IFukowski, Paweł1661200018997.561.5076.00647.0
6mDlugosz, Jedrzej2363230023277.062.5077.00649.0
7I+Wodzisławski, Marian1936210021387.054.0066.50638.5
8ISzpar, Miłosz1674200019897.053.5064.00642.0
9II+Belczewski, Jacek1618180018406.559.5075.00642.5
10kLibura, Wieslaw2230220022106.559.0072.00646.0
11IParol, Pola1590180017486.545.5055.00531.5
12I+Karczyński, Lech1827210021006.541.0050.50632.0
13II+Litner, Igor1728180018276.056.0066.00640.0
14IPsyk, Radosław1741200019616.055.0068.50640.0
15IChatys, Jakub1703200018926.052.5066.00636.0
16IZieliński, Hubert1844200020006.052.0064.00534.0
17IKindler, Przemysław1828200020146.051.5064.00640.0
18IIPolok, Robert1732180017496.051.5062.50633.0
19IBłaszczuk, Agnieszka0180018216.047.5057.00631.0
20IOlechnicka, Karolina1630180017756.045.0055.00631.0
21I+Sobczynski, Roman1927210020125.562.5079.00441.5
22IChylewski, Patryk1667200017315.546.0059.50534.5
23II+Tyński, Beniamin1567180017865.053.5065.00535.0
24IKaniewska, Emilia1641180016815.052.5062.00532.0
25ICiesielski, Tomasz1793200019735.048.5059.50534.0
26I++Czaplewska, Klara1762190017005.047.5060.50532.0
27IINowak, Tomasz1626180017875.045.5055.50425.5
28II+Lipiak, Mateusz1338180016075.040.0050.00525.0
29IINiewiarowski, Mieszko1504180017645.038.5047.00521.0
30IIParol, Krzysztof1530180017554.546.0055.50427.0
31II+Laszczak, Przemysław1512180016904.542.0050.50425.0
32IKindler, Karolina1386180016314.538.5046.50417.5
33II+Skorupa, Oliwia1538160014564.535.0043.00318.5
34I++Góra, Antonina1836190018194.050.0060.50433.0
35IKotłowska, Anna1652180018324.049.0060.00429.0
36IISzafrański, Krzysztof1302180017264.040.0048.50420.0
37IISzlas, Michał0180014004.032.0039.00317.0
38IIDróżdż, Jakub1316180014983.544.5054.50221.0
39IIGodzwon, Iwo0180014783.542.5052.00219.0
40IIPaziak, Patryk1672180017883.045.5054.00326.0
41IIBelczewski, Roman0180015083.044.5054.00226.0
42IISzymański, Artur1254180017650.031.5038.5000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal