niedziela, 17 lutego 2013

Radek Wojtaszek wygrywa na Łotwie Memoriał Pietrowa

Strona turnieju

Wyniki końcowe ( 14 Rund)

Rk.NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1GMWojtaszek RadoslawPOL271010.5108.5126.02795
2GMMalakhov VladimirRUS273010.5107.0124.52765
3GMIvanchuk VassilyUKR271410.0110.5127.02729
4GMSandipan ChandaIND259010.0103.5120.02678
5GMEhlvest JaanUSA25419.5107.0121.02719
6GMZhigalko SergeiBLR26569.5106.5123.02726
7GMFier AlexandrBRA26019.5102.5119.52694
8GMGrachev BorisRUS26919.599.0115.02671
9GMAlekseev EvgenyRUS26729.597.0113.02616
10GMShirov AlexeiLAT27289.0105.5123.02669
11GMKovalenko IgorUKR26359.0105.5123.02657
12GMKulaots KaidoEST25759.0102.0118.52602
13GMGleizerov EvgenyRUS25709.0102.0118.02681
14GMKrasenkow MichalPOL26429.0100.0115.52621
15IMAntipov Mikhail Al.RUS25239.099.0113.02583
16GMFedoseev VladimirRUS26289.095.5113.02588
17GMRomanov EvgenyRUS26039.088.5103.02474
18IMOparin GrigoriyRUS24558.598.5115.02560
19GMKhalifman AlexanderRUS26158.598.0111.52585
20GMMiezis NormundsLAT24758.596.5112.02571
21NMBernotas ArtursLAT23238.596.5109.52565
22GMSulskis SarunasLTU25728.594.0109.52512
23GMYevseev DenisRUS25288.591.0105.52518
24FMKantans TomsLAT23608.588.5104.52459
25IMChigaev MaksimRUS24178.588.5101.52538
26GMDreev AlekseyRUS27858.0101.0117.02594
27GMAgrest EvgenijSWE25998.097.5113.02475
28IMDragun KamilPOL24848.097.5112.52557
29GMPeralta FernandoARG26328.097.0111.52509
30GMKurnosov IgorRUS26798.092.0108.02493
31FMLavendelis EgonsLAT23018.091.5105.52497
32GMKryakvin DmitryRUS24608.091.0106.52481
33IMShkapenko PavelRUS23848.089.5104.02509
34GMSveshnikov EvgenyLAT25668.088.0103.52469
35GMLanka ZigurdsLAT24308.086.0100.02509
36GMLuther ThomasGER25408.085.099.52413
37GMNeiksans ArtursLAT25717.598.5115.02539
38GMMaiorov NikitaBLR25397.597.0112.02535
39GMNyback TomiFIN26317.594.0109.52475
40IMSveshnikov VladimirLAT24257.591.5107.02417
41GMVolodin AleksandrEST24887.582.095.52357
42FMMeskovs NikitaLAT24367.581.094.52335
43MKBelousov GennadiyRUS22327.581.093.02360
44MKLadva OttomarEST22527.580.593.02342
45NMPutka VernersLAT22967.579.595.52292
46GMStarostits IlmarsLAT24837.097.5113.52487
47IMSotsky AlexanderRUS23687.087.0101.52408
48WGMBerzina IlzeLAT22727.087.0101.52343
49NMMustaps MatissLAT23017.086.5101.02357
50MKAndre GordonGER23307.085.097.52357
51FMVovk IljaEST22817.083.095.52340
52IMBerzinsh RolandLAT24057.081.095.02285
53IMSakalauskas VaidasLTU24297.080.593.52329
54MKSchuetze NormanGER22547.079.593.02299
55MKDubrovin RobertEST21887.078.091.52267
56FMShlyakhetsky VladimirISR22487.077.590.52335
57WGMSudakova IrinaRUS23257.074.586.02185
58WGMRogule LauraLAT23267.074.087.02263
59MKDrilins AndrisLAT21007.073.586.52271
60MKZakrzewski MarekPOL21317.068.079.02219
61MKKudzma LaimonasLTU21476.589.0103.52370
62MKShlykov VitaliEST22456.587.5101.52362
63MKLaimins LaurisLAT23286.584.098.52292
64MKDunaveckis DenissLAT20436.581.595.02283
65IMCarlstedt JonathanGER23836.580.594.52244
66MKTrifonov DenisBLR23006.577.591.52170
67MKAgafonov YuriLAT21836.576.088.52229
68MKBaliasnyj TimurLTU22036.575.587.52205
69IMDrugov PavelRUS23066.571.583.52200
70MKSoot MargusEST21096.570.081.52120
71MKMelderis UldisLAT20736.562.073.02126
72MKBerzinsh IvarsLAT21726.083.097.02281
73FMKrustkalns KristapsLAT22286.082.594.52284
74FMBach MatthiasGER22636.081.095.02270
75NMKarklins ImantsLAT22476.077.590.52241
76NMKlimakovs SergejsLAT22226.076.588.52244
77NMStasans AivarsLAT21466.070.082.02169
78MKDzalbo AndrejsLAT21836.065.575.52143
79GMUlibin MikhailRUS25205.593.0108.52427
80CMDecosse Jean-FabienFRA22215.586.0100.52322
81NMMakovskis GeorgijsLAT22275.586.099.02230
82WIMSkinke KatrinaLAT22785.583.095.52197
83MKKretainis KristapsLAT21975.577.588.02171
84MKTedrema ArdiEST21125.572.083.02137
85MKVolodins IgorsLAT21625.571.583.52151
86MKGolcman EvgenyRUS23155.571.583.02093
87MKZeuner MichaelGER21725.567.578.52061
88MKValgmae ToomasEST22315.087.0103.02318
89MKMalyshev RomanRUS21445.075.587.02122
90MKKalnins KristapsLAT22565.074.087.02146
91CMMarie MaximeFRA22055.073.083.52152
92MKPetrovskis OlegsLAT20045.072.584.02122
93WIMPolyakova NataliaRUS20525.068.078.52072
94NMDaudzvardis JanisLAT22525.067.078.02063
95MKWalther CliffGER21904.576.588.52114
96MKStepins EdgarsLAT21124.574.087.02116
97MKMierins EriksLAT21444.563.072.51975
98MKStarcevs DmitrijsLAT20844.560.570.52016
99MKSanz Losada VictorianoESP21794.071.584.52062
100IDjogteva JekaterinaLAT18164.067.079.01940
101WIMDolgova OlgaRUS21564.063.574.02185
102MKIsakovs JanisLAT19694.059.068.51999
103MKDzjuba VsevolodLAT22473.567.078.51956
104MKShashnev PavelRUS19593.563.574.51906
105ILebedevs AleksandrsLAT19573.065.075.01839
Gratulacje. Poniżej jedna z partii zwycięzcy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal