czwartek, 7 lutego 2013

Po 6 rundach w Moskwie prowadzi Pavel Ponkratov.


Więcej na stronie Open Moskwa 2013

Siła szachów i ogrom dobrych szachistów w Rosji zadziwia.

No bo kto znał wcześniej takie nazwisko jak Pavel Ponkratov który jest na czele openu w Moskwie po rozegraniu 6 rund ?

Co prawda do końca jeszcze daleko, ale szykuje się dobry wynik 25-letniego szachisty, byłego Mistrza Rosji wśród studentów.

Moskwa Open po 6 rundzie

Rk.NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1
GMPonkratov PavelRUS25845.522.0520.0
2
GMKokarev DmitryRUS26355.521.0519.0
3
GMNepomniachtchi IanRUS27035.025.0418.0
4
GMAdhiban B.IND25475.024.5419.5
5
GMMamedov RaufAZE26515.024.0419.5
6
IMMatinian NikitaRUS24605.023.5417.0
7
GMMaletin PavelRUS25715.022.0418.5
8
GMSavchenko BorisRUS25845.021.5417.0
9
GMSandipan ChandaIND25905.021.0518.0
10
GMGanguly Surya ShekharIND26265.021.0517.0
11
GMKhairullin IldarRUS26505.020.5416.5
GMGuseinov GadirAZE26235.020.5416.5
13
GMSmirnov PavelRUS26185.019.0516.0
14
GMIbragimov IldarUSA25554.524.5419.0
15
GMKovalenko IgorUKR25864.524.0417.5
16
GMDanin AlexandreRUS25784.522.0417.0
17
GMGabuzyan HovhannesARM25174.521.5416.0
18
GMAmonatov FarrukhTJK26254.521.5415.5
19
GMNyzhnyk IllyaUKR26374.520.5417.0
20
IMKovalev VladislavBLR25004.520.5416.0
21
IMGoganov AlekseyRUS25504.519.5417.0
22
IMNarayanan SrinathIND24344.519.0414.5
23
IMTarlev KonstantinUKR25414.519.0414.0
24
IMVidit Santosh GujrathiIND25464.518.5417.0
25
GMVorobiov Evgeny E.RUS25844.518.5314.5
26
GMGabrielian ArturRUS25794.517.5413.0
27
IMAirapetian GorRUS24624.515.5414.0
28
GMIljushin AlexeiRUS25084.025.0216.0
29
GMSvetushkin DmitryMDA26124.023.0317.0
30
IMHayrapetyan HovikARM25004.022.5317.0
31
GMNajer EvgeniyRUS26474.022.5316.0
32
GMPanarin MikhailRUS25524.022.0316.0
33
FMPetrov NikitaRUS23124.022.0315.0
34
FMAghasaryan RobertARM24254.022.0314.5
35
GMVenkatesh M.R.IND25014.021.5416.0
36
GMIturrizaga EduardoVEN26464.021.5315.5
37
GMDurarbayli VasifAZE25984.020.5415.0
38
GMGopal G.N.IND25454.020.5315.5
39
IMAkshayraj KoreIND24554.020.5214.5
40
FMMeribanov VitalyBLR24264.020.0316.0
41
GMKhusnutdinov RustamKAZ24934.020.0314.0
42
GMGupta AbhijeetIND26124.020.0215.0
43
IMUlko JaroslavRUS24424.019.5313.0
44
IMPavlov SergeyUKR24714.019.0415.0
45
GMVolkov SergeyRUS25934.019.0313.5
46
FMDzhangobegov VladimirRUS23814.018.5411.0
47
GMPridorozhni AlekseiRUS25234.018.5315.5
48
FMSanzhaev DarsenRUS23364.018.5312.0
49
IMBadmatsyrenov OlegRUS24724.018.0413.0
50
GMDemchenko AntonRUS26274.018.0315.0
51
FMChekhov SergeiRUS24444.017.5313.0
52
Iljiushenok IliaRUS24084.017.5213.5
53
GMArun Prasad S.IND25144.016.5213.5
54
IMBernadskiy VitaliyUKR25034.015.0311.5
55
GMGlek IgorGER24313.523.0315.0
56
GMYilmaz MustafaTUR25313.522.5315.5
57
FMHernandez AlexanderVEN22663.522.5314.0
58
Paravyan DavidRUS22983.522.5313.5
59
IMShukh NikolaiRUS24133.522.0314.0
60
FMGhosh DiptayanIND24273.522.0313.5
61
IMDebashis DasIND24743.521.0315.0
62
FMSavitskiy SergeyRUS23633.521.0312.0
63
GMShomoev AntonRUS25573.521.0213.0
IMSharafiev AzatRUS24333.521.0213.0
65
GMHarika DronavalliIND25143.520.5314.5
66
GMRakhmanov AleksandrRUS26123.520.5313.5
67
GMHalkias SteliosGRE25663.520.5214.0
68
GMBryzgalin KirillRUS24833.520.5213.0
69
GMIskusnyh SergeiRUS24873.520.0314.5
70
GMKhruschiov AlexeyMDA24313.520.0313.5
71
FMMoiseev GumarRUS23753.520.0311.5
72
IMYandarbiev RuslanRUS23433.520.0311.0
73
GMChernobay ArtemRUS24993.519.5315.0
74
GMTukhaev AdamUKR25173.519.5214.0
75
FMTsydypov ZhamsaranRUS23843.519.0312.5
76
IMAntipov Mikhail Al.RUS24723.518.5314.5
77
Rzayev BahruzAZE23953.518.5312.5
78
GMBalashov Yuri SRUS24813.518.5311.0
79
IMKaravade EeshaIND23913.518.5212.5
80
IMOzolin MaximRUS23863.518.5212.0
81
Predke AlexandrRUS24803.518.0312.5
82
FMNozdrachev LeonidRUS23833.517.5210.5
83
IMArtemiev VladislavRUS25023.517.0212.5
84
IMVirovlansky SemenRUS24473.516.5212.0
85
WGMGomes Mary AnnIND23943.516.0312.0
FMKolomensky VladimirRUS22383.516.0312.0
87
FMGrishchenko SergeyRUS24843.516.0310.0
88
GMGavrilov AlexeiRUS24823.516.0212.5
89
IMAppolonov SergeyRUS23783.516.0210.0
90
IMZenzera AlexeyRUS23993.515.5212.0
91
GMBezgodov AlexeiRUS25023.515.5210.5
92
GMKhismatullin DenisRUS26553.514.038.0
93
GMKabanov NikolaiRUS24703.513.5311.0
94
FMMikhailov ViacheslavRUS23233.513.538.0
95
FMGrib RomanBLR23783.023.0212.0
96
FMGerasimov IvanRUS23113.023.0211.5
97
IMSergienko SergeyRUS24053.022.5212.0
98
IMKalegin EvgenijRUS24753.022.0314.0
99
IMRodchenkov Sergey D.RUS23463.021.0211.0
100
IMBajarani UlviAZE24413.020.5312.0
101
IMKonovalov NikolayRUS24283.020.5212.5
102
Aitbayev AslanKAZ24413.020.5212.0
103
FMSeliverstov VladimirRUS24333.020.5211.5
104
GMStupak KirillBLR25053.020.0314.0
105
IMSimonian TigranARM24093.020.0212.0
106
IMArslanov ShamilRUS23913.019.5212.5
107
IMStany G.A.IND24563.019.5212.0
IMPotapov PavelRUS24443.019.5212.0
109
FMBogachkov IgorRUS23483.019.5210.5
110
FMBelousov DanilaRUS23493.019.0311.0
111
Kapov AlbertRUS21903.019.0310.0
112
Kassimov BaurzhanKAZ22953.019.0212.5
113
IMBelyakov BogdanRUS24063.019.0212.0
114
CMPetrosyan ManuelARM22913.019.0210.5
115
IMDemidov MikhailRUS24573.018.5210.5
Triapishko OlexandrUKR21173.018.5210.5
117
FMLyanguzov OlegRUS23293.018.019.0
118
GMKlimov SergeyRUS25043.017.5310.0
119
Demianjuk AlexanderRUS23563.017.529.5
120
IMEfanov NikolaiRUS24063.017.0211.5
121
Gorozhanin MikhailRUS22663.017.0210.5
122
FMRozhko DmitryRUS23343.017.029.5
123
FMKhatoev EduardRUS23053.017.019.5
124
FMTologontegin SemeteyKGZ23503.016.5310.0
125
GMYandemirov ValeriRUS24273.016.5211.5
126
IMKanter EduardRUS24103.016.5111.5
127
Gurkin AntonKAZ22623.016.519.5
128
FMNikologorskiy KonstantinRUS23903.016.0312.0
129
Kovtunenko AlexandrRUS21663.016.039.0
130
IMPasiev RakhimRUS24063.016.0210.5
131
FMMusakaev EmilRUS23653.016.027.0
132
IMLoskutov OlegRUS24053.015.539.0
133
GMKrapivin AlexanderRUS24353.015.5210.0
134
FMGordievsky DmitryRUS24423.015.029.5
135
IMMohota NishaIND23273.014.529.0
136
IMChigaev MaksimRUS24643.014.528.5
137
Myshkin NikitaRUS22853.014.526.5
138
WGMNakhbayeva GuliskhanKAZ23533.014.0310.0
139
IMKrapivin VladislavRUS23633.013.036.0
140
Golubov SaveliyRUS22242.522.5213.0
141
IMShuraev AndreiRUS23552.520.0210.0
142
FMTerentjev VladislavRUS23012.519.519.5
143
IMGagarin VasilijRUS23252.519.029.0
144
Geivondian ArmanRUS21682.518.5210.0
145
IMKotenko PavelRUS23872.518.0211.0
146
IMG. AkashIND24072.518.029.5
147
Oganisjn RomanRUS22542.518.029.0
148
Shahinyan DavidARM23582.518.028.5
149
Vavulin MaksimRUS23112.518.028.0
150
Tunik SergeyRUS21202.518.018.5
151
WGMKiran Manisha MohantyIND21882.517.528.5
152
WGMPadmini RoutIND23072.517.527.5
153
Barsamian EduardRUS22412.517.517.0
Klyuev Alexander S.RUS22272.517.517.0
155
Mihoubi SaadALG20122.517.029.0
156
IMKostin AlexeyRUS23362.517.028.5
157
Mikaelyan ArmanARM22082.517.028.0
158
FMTekeyev ZaurRUS23352.517.027.5
159
Afanasiev NikitaRUS22552.517.027.0
160
Sychev KlementyRUS23412.516.527.5
161
GMPetrosian Davit G.ARM24442.516.029.5
162
GMAskarov MaratRUS24942.516.029.0
163
Tregubov AndreiRUS23492.516.027.5
164
Yaksin OlegRUS24112.515.5210.0
165
FMMakhmutov RailRUS23582.515.528.5
166
FMMinko VladimirRUS22812.515.525.5
167
Michelle Catherina PIND21052.515.027.5
168
Akhmetov AyanKAZ23372.514.525.5
169
WGMSoumya SwaminathanIND22912.514.026.5
170
IMSkomorokhin RomanRUS23522.513.026.0
171
FMEgorov DmitryRUS23322.513.025.5
172
IMBelov IgorRUS24372.512.008.0
173
FMZakharov AleksejRUS23342.019.028.0
174
IMAgeichenko Genadi ARUS22882.019.019.0
175
IMRjabzev KonstantinRUS22792.019.018.0
176
FMYuferev OlegRUS23062.019.017.5
177
FMSolovjev NikolayRUS23032.018.519.5
178
IMGusarov GrigoryRUS23242.018.518.5
Bulatov RamilRUS22482.018.518.5
180
Litvinov MaximRUS21072.018.029.0
181
WIMAbdulla KhayalaAZE22032.018.018.0
182
Korchmar VasiliyRUS22802.017.018.5
183
FMRozanov Pavel B.RUS22362.016.516.5
184
Prokopchuk YuryRUS23322.016.016.5
185
Pletnev EvgeniyRUS23322.015.527.0
186
FMPiskunov AlexandrRUS23252.015.517.0
187
Dibrov IlyaRUS23012.015.016.0
188
WFMPujari RuchaIND21002.014.527.0
189
IMShvedchikov Anatoli I.RUS23912.014.518.0
190
Tleptsok RuslanRUS23272.014.515.5
Sarana AlexeyRUS22292.014.515.5
192
Stegariu Vlad-IonutROU22012.014.506.5
193
Subbotin AndreyRUS20382.014.505.0
194
IMPozin SergeyRUS23912.014.016.5
195
Yakimenko Alexander A.RUS21842.014.015.5
196
WFMMonnisha GkIND20552.013.515.5
197
Sbitnev AndreyRUS21962.012.524.0
198
FMDuzhakov IlyaRUS23242.012.514.5
199
Temirov BakhytKAZ22872.012.023.0
200
FMFaizrakhmanov RamilRUS23171.518.517.0
201
Samdanov SamdanRUS22601.518.015.5
202
FMKigel DmytroUKR23681.517.515.0
203
IMGorbatov AlexejRUS23661.517.016.0
204
Tarasov AlexandrRUS21671.516.515.5
205
Kozhevnikov IvanRUS21411.516.505.5
206
Pugachev ArtemRUS22091.516.005.5
207
FMKostin KonstantinRUS23101.516.005.0
208
IMNyudleev DolganRUS23721.515.515.5
209
WGMCherednichenko SvetlanaUKR23071.515.515.0
210
Khanin SemenRUS22321.515.013.5
211
Kalinin NikitaRUS21581.514.514.0
212
Gurvich VitalyRUS19021.514.015.5
213
Yeletsky IvanRUS21561.514.014.0
214
Zizlova SofiaRUS21291.513.513.0
215
Piskun AlexeyRUS22051.513.512.5
216
Tugarin AntonRUS21261.511.512.5
217
Shlauzer AndreyRUS21601.017.016.0
218
Krivenko SergeyRUS23481.017.004.5
219
Kuprijanov AnatolyRUS22131.016.515.0
220
Gevorgyan DavidARM24521.016.514.0
221
WFMBharathi R.IND20991.016.504.5
222
Kasimov MaksimRUS01.016.006.0
223
Mischerikov AlexeyRUS01.014.503.0
224
Romanov StanislavRUS21031.014.003.5
225
Tirado HenryVEN22221.013.013.0
226
FMChommyyev MihailTKM22080.513.503.0
227
Bolychevsky AlexanderRUS18450.513.002.5
228
GMKrasenkow MichalPOL26430.013.500.0
GMTurov MaximRUS25990.013.500.0
GMGhaem Maghami EhsanIRI25680.013.500.0
IMKarpov VadimRUS23660.013.500.0
IMKashtanov RuslanRUS23460.013.500.0
Marchuk MaximRUS21800.013.500.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal