piątek, 15 lutego 2013

Świetnie wystartował Radek Wojtaszek w Memoriale Vladimira Petrova. Po 4 rundach ma 4 punkty

Vladimir Petrov (źródło:www.sahafederacija.lv)
Do tego Radek w rundzie 4 pokonał groźnego Shirova !

Tyle samo punktów co nasz reprezentant ma również Ivanchuk. Jutro i pojutrze czekają na nas duże emocje, ty bardziej, że partie są transmitowane na żywo.


Strona turnieju












Stan po 4 rundzie

M-sceNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1GMWojtaszek RadoslawPOL27104.010.55.510.50
2GMIvanchuk VassilyUKR27144.09.05.09.00
3GMZhigalko SergeiBLR26563.510.05.58.50
4IMDragun KamilPOL24843.59.54.58.00
5GMGrachev BorisRUS26913.58.54.07.00
6GMSulskis SarunasLTU25723.012.06.08.00
7GMShirov AlexeiLAT27283.011.55.57.50
8GMMalakhov VladimirRUS27303.011.05.58.25
9GMKurnosov IgorRUS26793.010.55.07.25
GMNeiksans ArtursLAT25713.010.55.07.25
GMGleizerov EvgenyRUS25703.010.55.07.25
12Bernotas ArtursLAT23233.09.55.05.50
13GMKrasenkow MichalPOL26423.09.54.57.00
GMKovalenko IgorUKR26353.09.54.57.00
15GMSveshnikov EvgenyLAT25663.09.05.06.25
16GMUlibin MikhailRUS25203.09.04.05.00
17IMOparin GrigoriyRUS24553.08.54.55.75
18GMDreev AlekseyRUS27853.08.54.06.00
19GMNyback TomiFIN26313.08.54.05.75
20GMSandipan ChandaIND25903.08.54.05.50
21Laimins LaurisLAT23283.08.04.05.00
22GMMiezis NormundsLAT24753.08.03.54.50
23GMEhlvest JaanUSA25413.07.54.04.50
24GMKhalifman AlexanderRUS26153.07.03.55.25
25FMLavendelis EgonsLAT23013.07.03.54.00
26Makovskis GeorgijsLAT22273.06.53.03.50
27GMKulaots KaidoEST25752.511.05.05.75
28Kudzma LaimonasLTU21472.510.55.55.50
29GMFier AlexandrBRA26012.510.55.05.50
30GMRomanov EvgenyRUS26032.59.05.05.25
31GMAgrest EvgenijSWE25992.58.54.04.50
32Andre GordonGER23302.58.04.54.25
33IMSveshnikov VladimirLAT24252.58.04.53.50
34GMStarostits IlmarsLAT24832.58.03.54.00
35IMChigaev MaksimRUS24172.57.54.03.75
36GMPeralta FernandoARG26322.57.53.53.25
37GMMaiorov NikitaBLR25392.57.53.03.75
38GMFedoseev VladimirRUS26282.57.03.03.25
39Mustaps MatissLAT23012.56.53.02.75
40IMShkapenko PavelRUS23842.56.03.52.25
41IMSakalauskas VaidasLTU24292.56.03.03.25
WGMSudakova IrinaRUS23252.56.03.03.25
43WGMRogule LauraLAT23262.55.52.02.25
44GMLanka ZigurdsLAT24302.010.06.04.00
45GMLuther ThomasGER25402.010.05.54.25
46GMKryakvin DmitryRUS24602.010.05.04.50
47Dunaveckis DenissLAT20432.010.05.04.00
48Berzinsh IvarsLAT21722.010.05.03.50
49GMAlekseev EvgenyRUS26722.010.04.54.25
50GMYevseev DenisRUS25282.09.55.03.50
51Kalnins KristapsLAT22562.09.05.03.00
52IMAntipov Mikhail Al.RUS25232.09.03.53.00
53FMKantans TomsLAT23602.08.55.02.50
54IMCarlstedt JonathanGER23832.08.54.53.00
55Putka VernersLAT22962.08.53.52.50
56Shlykov VitaliEST22452.08.04.52.50
57IMSotsky AlexanderRUS23682.07.54.01.50
WIMSkinke KatrinaLAT22782.07.54.01.50
59WGMBerzina IlzeLAT22722.06.53.52.50
60Golcman EvgenyRUS23152.06.53.01.50
CMDecosse Jean-FabienFRA22212.06.53.01.50
62Schuetze NormanGER22542.06.02.51.50
63Klimakovs SergejsLAT22222.06.02.51.00
64WIMDolgova OlgaRUS21562.05.53.01.50
65FMKrustkalns KristapsLAT22282.05.02.50.50
66IMBerzinsh RolandLAT24051.59.05.52.00
67Ladva OttomarEST22521.59.05.02.25
68Volodins IgorsLAT21621.59.04.52.75
69GMVolodin AleksandrEST24881.59.04.02.25
FMVovk IljaEST22811.59.04.02.25
71FMShlyakhetsky VladimirISR22481.58.05.01.75
72Valgmae ToomasEST22311.58.04.01.75
Walther CliffGER21901.58.04.01.75
74Kretainis KristapsLAT21971.57.54.51.75
75IMDrugov PavelRUS23061.57.54.01.25
76FMBach MatthiasGER22631.57.53.51.25
77Dzjuba VsevolodLAT22471.56.53.00.75
78Sanz Losada VictorianoESP21791.56.03.01.75
79Zeuner MichaelGER21721.55.52.50.75
80Dubrovin RobertEST21881.55.03.00.50
81Agafonov YuriLAT21831.55.02.51.00
82Karklins ImantsLAT22471.55.02.01.00
83Djogteva JekaterinaLAT18161.09.55.00.50
84Belousov GennadiyRUS22321.09.05.01.75
85CMMarie MaximeFRA22051.08.55.00.50
86FMMeskovs NikitaLAT24361.08.54.51.00
Daudzvardis JanisLAT22521.08.54.51.00
88Trifonov DenisBLR23001.08.53.01.50
89Baliasnyj TimurLTU22031.08.04.50.50
90Stepins EdgarsLAT21121.08.04.01.50
91Shashnev PavelRUS19591.08.04.00.50
92Dzalbo AndrejsLAT21831.07.54.00.50
93Malyshev RomanRUS21441.06.03.50.50
94WIMPolyakova NataliaRUS20521.06.03.00.50
95Lebedevs AleksandrsLAT19571.05.03.00.50
96Drilins AndrisLAT21001.05.03.00.00
97Stasans AivarsLAT21461.04.52.01.25
98Mierins EriksLAT21440.58.04.01.25
Petrovskis OlegsLAT20040.58.04.01.25
100Zakrzewski MarekPOL21310.58.04.00.75
101Melderis UldisLAT20730.57.53.50.75
102Isakovs JanisLAT19690.57.03.01.25
103Tedrema ArdiEST21120.56.03.50.25
104Starcevs DmitrijsLAT20840.55.53.00.25
105Soot MargusEST21090.07.03.50.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal