wtorek, 11 czerwca 2013

JCER: Mecz pomiędzy Houdini 3 a Stockfish 13051500 - tempem 90' +30". Druga partia - ładne zwycięstwo Stockfisha !

Partia nr2

Bardzo dobra, kombinacyjna partia. Stockfish udowodnił, że dwa "wiszące" pionki w centrum częściej są atutem niż słabością. Dzięki ciekawej grze manewrowej Stockfish uruchomił oba piony i "przekombinował" Houdiniego. Zastanawiające, że Houdini dał się tak łatwo ograć!
Powstałą przewagę białe realizowały bardzo dokładnie.


7 komentarzy:

 1. Tutaj widać bardzo dokładnie wyższość analiz Huod3 nad ulomnymi analizami Stocfisha. Jeżeli Huod3 nie wygra tego meczu różnica 3 pkt - nie kupię go! :) śmiem twierdzić ze czas H3 pomału dobiega końca... Można coś wiecej na temat tej kompilacji Stocfish, pochodzi z oficjalnej "stajni"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 zdania -4 błędy !

   Usuń
  2. Te błędy to: 1) ulomnymi ("ł" powinno być) 2) różnica ("ą" powinno być) 3) Stocfish (końcówka "a") i 4) brzydkie skróty H3 i Huod3. Dobrze że ktoś śledzi formalną stronę wypowiedzi.

   Usuń
  3. Kompilacja jest jak najbardziej oficjalna, napisałem o tym w którymś z majowych postów.

   Usuń
 2. >Anonimowy12 czerwca 2013 11:28

  Tutaj widać bardzo dokładnie wyższość analiz Huod3 nad ulomnymi analizami Stocfisha. >
  Lukasz przeciez Ty go kupiłeś i innych namawiałeś do kupna,jesli jakis program wygrywa z drugim to nie mozna powiedziec ,że ma ułomne analizy w porównaniu do programu przegrywającego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się ,ten ananimowy (1),ma chyba problemy ale ze sobą.

   Usuń
 3. Hudy w długiej końcówce liczył na wiecznego szacha albo trzykrotne powtórzenie pozycji... przeliczył się bo nie grał z leszczem tylko z "zasuszoną rybą" :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal