poniedziałek, 10 czerwca 2013

Zespół Clichy został drużynowym Mistrzem Francji w szachach

PlZespółPktj.d.p.c.
1Clichy33.11.5054.4
2Chalons en Champagne2911.22.37.15
3Bischwiller2811.153015
4Evry Wielki Roque2711.153116.
5Mulhouse Filidor2611.82719
6Metz Fischer2311.-62026
7Chess Marseille22.11.42521
8Rueil Malmaison1711.-211738.
9Strasbourg16.11.-191837.
10Vandoeuvre16.11.-92130
11.Grasse16.11.-111829
12.Chess Migne11.11.-48856.

W lidze francuskiej zagrali i Polacy.W drużynie mistrzowskiej ich nie było, ale już Michał Krasenkow zagrał w zespole Chalons en Champagne, który wywalczył tytuł vice-mistrzowski.

Ponadto zagrali Radek Wojtaszek i Grzegorz Gajewski - obaj w zespole Mulhouse Philidor, Dariusz Świercz w Rueil Malmaison i Kamil Mitoń w drużynie Marseille.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal