niedziela, 16 czerwca 2013

JCER: Mecz pomiędzy Houdini 3 a Stockfish 13051500 - tempem 90' +30". W partii nr 6 - remis

Game 6


Remis nie zawsze musi być nudny. Rozegrano obronę sycylijską z nieoczekiwanym Sd5. Jak się wydaje, czarne nie tylko wyrównały ale stanęły po debiucie całkiem dobrze, a po 18 ...Sc5 zapewne większość chciałaby grać czarnymi.
I w tym momencie klasę kombinacyjną pokazał Stockfish. Cały, misterny plan związany z postawieniem w efekcie skoczka na c6 jak dla mnie genialny!
Końcówkę ciężko-figurową oba silniki grały bardzo dobrze, a jednocześnie ciekawie prezentując wiele motywów kombinacyjnych. I w efekcie kolejny ciekawy remis!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal