niedziela, 30 czerwca 2013

Tęsknota za Rybką 5

Wielu tęskni za nową Rybką 5, jako silnikiem, który zdetronizuje Houdiniego. W sieci często pojawiają się sensacyjne doniesienia, że już silnik jest testowany.
Poniżej filmik (spreparowany) z partii Rybka 5 - Houdini.

3 komentarze:

  1. Strelka też miała być i te bezzsensowne testy 1-min.Rybki nie ma i nie będzie.To samo Critter .Wszystko to PIC ! Król jest jeden ! W pażdzierniku Houdini 4- i odjazd na dalsze 75 ELO. Wersja-"killer" -niszcząca wszystko po drodze!

    OdpowiedzUsuń
  2. ... Do tego czasu pojawi się tez Stocfish 4 i zabawa zacznie się odnowa! W następnym roku Huod nie będzie oficjalnie już najlepszym enginem. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. powiem tak iak houdini nic niezrobi z ta gupia beznadzieina glebia liczenia wariantow to houdini do domu.stofisz wkacu zaiedzie hudiniego bo siega dalei nawet styl mu nie pomze.stfisz zaczyna sie rzwiac blyskawicznie szacun

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal