niedziela, 9 czerwca 2013

Wraca weryfikacja obrazkowa komentarzy

Witam czytelników bloga.

Niestety po prawie rocznej przerwie muszę wrócić do obrazkowej weryfikacji komentarzy. Powód jest prozaiczny - spam. Po wczorajszym dniu dziś rano otrzymałem do zweryfikowania ponad 120 komentarzy. Kilka z nich były normalnym wpisami ale nadal ponad setka to spam odsyłający do różnych dziwnych, zawierających sex lub przemoc stron.
Niektóre prowadziły wprost do wirusów. Google coś z tym musi zrobić bo problem zaczął narastać od około 2 miesięcy, ale wczoraj osiągnął apogeum.

Przepraszam za utrudnienia, ale nie mam czasu na codzienne czytani i weryfikowanie setki komentarzy. Jeśli google poradzi sobie z problemem spamu powrócę do komentarzy bez weryfikacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal