poniedziałek, 10 czerwca 2013

Mistrzami Polski w "blitzu" zostali Kacper Piorun i Monika Soćko

Strona Mistrzostw Polski

Dla wyłonienia Mistrza Polski (zgodnie z regulaminem) potrzebny był baraż spośród zawodników, którzy w fazie zasadniczej podzielili pierwsze miejsce.

Tabela końcowa po 5 rundach

MNazwiskoRgFed12345Pkt TB 1 
1GMPIORUN Kacper2495POL*10113.01
2GMBULSKI Krzysztof2469POL0*11½2.52
3GMGRABARCZYK Miroslaw2460POL10*½½2.03
4GMJAKUBOWSKI Krzysztof2455POL00½*11.54
5GMHEBERLA Bartlomiej2543POL0½½0*1.05

Tabela końcowa (rozgrywki zasadnicze 15 rund)
M
NazwiskoFedEloRgKrPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1GMPIORUN KacperPOL2495011.01124.5142.0
2GMBULSKI KrzysztofPOL2469011.02118.0135.5
3GMGRABARCZYK MiroslawPOL2460011.03118.0135.5
4GMJAKUBOWSKI KrzysztofPOL2455011.04118.0134.5
5GMHEBERLA BartlomiejPOL2543011.05116.5134.5
6GMGDANSKI JacekPOL2483010.50121.0138.0
7FMSKAWINSKI ArkadiuszPOL2283010.50104.0120.0
8GMSOCKO BartoszPOL2646010.00126.5143.5
9IMSIECIECHOWICZ MarcinPOL2462010.00119.0136.5
10IMDROZDOWSKI KacperPOL2470010.00115.5133.0
11GMANTONIEWSKI RafalPOL255809.50123.5141.5
12IMZOLNIEROWICZ KrzysztofPOL209809.50119.5135.0
13GMJARACZ PawelPOL255609.50115.5131.5
14GMBARTEL MateuszPOL261409.50115.0132.5
15FMDUDZINSKI PiotrPOL230109.50111.0128.5
16FMBORGULA RafalPOL220609.50110.0127.5
17FMKRAINSKI AleksanderPOL221309.50107.0122.0
18
KALETA BlazejPOL210009.50106.5122.5
19
PLICHTA KamilPOL234909.00123.0141.5
20FMKULA RobertPOL231809.00111.0128.0
21
BOKIEJ PrzemyslawPOL221509.00110.0127.0
22GMMISTA AleksanderPOL250809.00110.0127.0
23
JARMULA LukaszPOL221309.00107.5124.0
24FMJANASZAK DawidPOL240709.00103.5120.0
25
PAPROCKI JaroslawPOL221809.00101.0116.0
26
KOC PrzemyslawPOL233308.50120.5138.5
27FMPACUSZKA TomaszPOL230308.50112.0128.5
28
OKON DariuszPOL218708.50106.5123.0
29
TARCZYKOWSKI JanuszPOL200008.50106.0120.5
30
BRZEZINSKI MateuszPOL217308.50104.5120.0
31
KUJAWSKI JanPOL207108.50104.5118.5
32
SLIWICKI DamianPOL207108.50103.0119.0
33
SULIBORSKI JakubPOL209408.50101.0116.0
34
KUKULA PawelPOL225008.5099.5114.5
35
TOMCZAK MikolajPOL202108.5099.5113.0
36
KOSIOREK MarekPOL235308.5091.0105.0
37
JAROCH KarolPOL224408.00113.0129.5
38
SULIBORSKI ArturPOL192508.00110.0127.5
39
NAWROCKI PawelPOL018008.00107.0123.5
40
MOCNY TomaszPOL203308.00105.0117.5
41
MAJ AndrzejPOL224008.00104.0119.5
42
LISOWSKI KrzysztofPOL216508.0098.5113.0
43
PYRA DanielPOL020008.0094.0108.0
44
GRADOWSKI JacekPOL213708.0093.0109.5
45
SZYSZYLO RafalPOL203707.50104.5117.5
46
REZA WojciechPOL213407.50103.0120.0
47
KUPRYJANIUK TomaszPOL020007.5099.0114.0
48
SZMIDT PrzemyslawPOL199407.5098.0112.5
49
CIEMNIAK KrzysztofPOL199307.5097.5114.0
50
WYPYCH DominikPOL212007.5097.5113.0
51
KIERES TadeuszPOL022007.5095.0109.5
52
PILZAK MarcinPOL175507.5095.0105.0
53
SOBCZAK MiroslawPOL194507.5091.5106.5
54
KONIECZYNSKI PiotrPOL193907.5091.5106.0
55
KATAFIASZ TomaszPOL187607.5091.5101.0
56
MIGALA AndrzejPOL207607.5090.5105.0
57
JANIK IgorPOL199207.00114.5130.0
58
MROZINSKI PawelPOL204007.00101.0116.5
59
ZEBRACKI TomaszPOL191907.00100.5114.0
60
KALUZNY WlodzimierzPOL192507.0095.5110.5
61
TARKOWSKI MichalPOL199507.0094.0109.5
62
SNIHUR PiotrPOL215707.0093.5109.0
63
DROZDOWSKI KonradPOL200707.0090.0106.5
64
HEISE MarekPOL208107.0090.0101.0
65
KOSTYRA MariuszPOL215807.0089.5103.0
66
KWIATKOWSKI JacekPOL189007.0088.0101.5
67
LEWANDOWSKI MarekPOL188707.0087.0100.0
68
OLSZEWSKI MarekPOL201206.50113.5130.5
69
BANACH SzymonPOL183306.50102.0116.0
70
MICHALSKI FilipPOL174706.5099.0113.0
71
PAROL PawelPOL190706.5097.0112.0
72
PAPKA SebastianPOL214006.5095.5111.5
73
WACIOR MaciejPOL180806.5095.0106.0
74
JEDRA WaldemarPOL199006.5091.5106.0
75
KARPUS MichalPOL174806.5089.0103.0
76
KROCZKA GromoslawPOL173006.5086.0100.0
77
TADZIK DariuszPOL161406.5080.090.5
78
FLIS PawelPOL201706.0095.5110.5
79
JANIAK RafalPOL010006.0088.5102.0
80
KACZMARCZYK PawelPOL167106.0088.5101.5
81
GLAPA WitoldPOL172906.0083.093.5
82
SNIHUR AdamPOL166806.0081.591.5
83
ANTOSZEWSKI WojciechPOL169106.0081.091.0
84
KUJAWSKI RyszardPOL020006.0080.593.0
85
MICHALAK JacekPOL160206.0074.583.0
86
WISNIEWSKI SzymonPOL177805.50108.0125.0
87
KALUZNY TomaszPOL179105.5088.0103.5
88
PALIWODA BorysPOL148305.5087.5102.0
89
SITEK AndrzejPOL183720005.5075.084.0
90
DROBKA MarcinPOL149305.5071.581.5
91
TADZIK BogdanPOL169205.5069.078.0


ZAWADZKI KrzysztofPOL162705.5069.078.0
93
JANKOWSKI WieslawPOL182905.0077.088.0
94
TABACZKA JerzyPOL179105.0075.083.5
95
PROCZEK MateuszPOL151105.0073.581.5
96
BZDEGA BartlomiejPOL016005.0073.082.0
97
BLOCINSKI MaciejPOL148004.5069.578.5
98
SZALEK JakubPOL018002.5072.581.0
99
DEJNA MiroslawPOL118901.0069.078.5

Mistrzostwa Polski kobiet
M
NazwiskoFedEloRgKrPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1GMSOCKO MonikaPOL236109.572.558.59
2WIMWOREK JoannaPOL233208.570.557.58
3WIMKULON KlaudiaPOL227208.569.056.08
4WGMZAWADZKA JolantaPOL229707.574.059.06
5WGMJARACZ BarbaraPOL227006.567.557.06
6WIMIWANOW AnnaPOL214106.068.057.55
7WFMGUZIK JolantaPOL207606.067.057.55
8
JURKIEWICZ KatarzynaPOL216906.058.048.55
9
GONSIOR MonikaPOL203206.056.547.05
10WFMPAPROCKA RenataPOL198906.054.545.06
11WFMBEDNARSKA-BZDEGA MalgorzataPOL211506.053.544.06
12
CAGARA PaulinaPOL202805.563.053.55
13WFMSLIWICKA AlicjaPOL175705.554.546.05
14
GLAPA AnnaPOL166304.051.042.54
15WFMGORECKA JoannaPOL210703.555.046.53
16
HUMIN JuliaPOL140003.049.543.53
17
SKORUPA OliwiaPOL150501.052.546.01
18
KACZMARCZYK IwonaPOL014000.052.545.50

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal