poniedziałek, 17 czerwca 2013

Mistrzem Trójmiasta w szachach szybkich został Maciej Demianowicz, Gdańsk 16.06.2013

MTytNazwisko ImięFedEloRanPktMBchBchLZPro
1IDemianowicz, Maciej
198220008.038.5050.00741.5
2k++Kempiński, TomaszPOL219122007.040.5052.50735.0
3FMWalkusz, Witoslaw
215123006.541.5053.50637.5
4IKindler, PrzemysławPOL176620006.539.0050.00635.0
5kSzczepaniec, Stanislaw
196022006.535.0045.00632.0
6IPham, JuliuszPOL179420006.535.0044.50632.0
7kBieluszewski, PiotrPOL209622006.042.0054.00634.0
8IBłaszczuk, AgnieszkaPOL018006.036.5047.50630.0
9kMarszk, KazimierzPOL204522006.033.0042.50624.0
10CMWalkusz, MiroslawPOL194122005.539.5050.50533.5
11IKeely, Leo
195020005.538.0048.50531.0
12
Kułaga, PiotrPOL010005.538.0048.00531.5
13I+Grajczak, Adrian
197421005.536.0048.00527.5
14II+Gniado, RadosławPOL174618005.534.5045.00527.5
15IPlewa, PiotrPOL187320005.534.5045.00527.0
16ISitek, AndrzejPOL020005.534.0043.00426.5
17IIPutlak, WojciechPOL160418005.036.0047.00427.5
18IDobrowolski, HenrykPOL182820005.032.5042.50427.0
19IIGórski, Wiktor
018005.030.5039.00521.0
20IINowak, TomaszPOL154118005.030.5037.50523.0
21II+Kiełbratowski, MaciejPOL183618005.028.0037.00524.0
22ILes, CzeslawPOL187420004.538.5049.50429.0
23IŻełajtys, JózefPOL161320004.533.0042.50424.5
24IWilk, OktawiaPOL152018004.533.0042.50424.0
25II+Andrzejewski, KonradPOL018004.532.5043.50422.0
26IIMałecki, JerzyPOL159518004.529.5036.00421.0
27IBiskup, IzabelaPOL018004.527.0037.50420.0
28ICybulski, RyszardPOL184020004.033.5043.00424.0
29IIHładun, BartłomiejPOL018004.033.0039.50420.0
30I++Panek, TadeuszPOL185121004.032.0041.00421.0
31IIFaron, MateuszPOL018004.031.0039.00421.0
32IKindler, KarolinaPOL140218004.030.0040.00419.0
33IWicikowska, AgataPOL150618004.029.0038.00419.0
34IISzlas, MichałPOL119518004.028.0034.50417.0
35VGroch, WaldemarPOL012004.026.5034.50416.0
36IVLasecki, JacekPOL014003.529.0038.00316.5
37IVMiszewski, Grzegorz
014003.527.0035.00317.5
38IIŻelazny, PiotrPOL018003.525.5033.00316.5
39IIGórski, Robert
018003.030.5038.00315.0
40IIBanach, JakubPOL018003.028.5038.00316.0
41IIKarcz, AndrzejPOL018003.025.5030.50314.0
42IIJellonnek, MatyldaPOL016003.022.5028.50311.0
43IIIGawrylczyk, Zbigniew
016003.022.0027.00310.0
44
Juraszek, PawełPOL010003.021.0026.0038.0
45IVNiewiadomski, AdamPOL014002.527.5034.00212.0
46IVNiewiadomski, MariuszPOL014002.524.0030.50212.0
47VNiewiadomska, JoannaPOL011001.021.0026.0016.0
48VNiewiadomska, IzabelaPOL011000.022.5028.0000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal