niedziela, 9 czerwca 2013

Mistrzostwa Świata silników szachowych w szachach szybkich 20-21.07.2013

Wiemy już kiedy odbędą się Mistrzostwa Świata silników szachowych w szachach szybkich.
Będzie to weekend 20-21 lipca 2013

Turniej ma mieć charakter otwarty dla oryginalnych programów.

Dlatego trwa jeszcze dyskusja czy do zwodów mogą być dopuszczone takie silniki z "zapożyczonym" kodem jak Rybka czy Houdini ?

Jeśli tak, to dlaczego w zawodach nie mogłyby wystartować silniki ze stajni Robolitto ?

10 komentarzy:

 1. Następny turniej "ustawiony" pod StocFischa ! Na siłe chcą przepchnąć na 1 miejsce tego bubla!.Wykluczają Hudego !! Skandal ! Nikt rozsądny nie będzie uznawał takich wyników Trzeba chyba tym organizatorom tego- pożal się Boże turnieju wysłać mejla z "życzeniami"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nauczyli Cię czytać ze zrozumieniem tekstu? Pisze ze trwa dyskusja.
   A ja tam uznam te wyniki, bo szanuje prace autorów nawet tych słabszych programów.
   Nie szanuje cwaniaków,( by nie pisać ostrzej )podszywających się pod prace innych.

   Usuń
  2. Dla mnie możesz grać nawet Arasanem i mówić że to mistrz świata .Boją się Houdiniego ,to go wykluczają.Ten turniej tokompromitacja,

   Usuń
  3. To Ty masz trudności za zrozumieniem tego tekstu.W tym wałkowanym temacie od wielu tygodni chodzi zawsze o jedno.,o czym jak widze nie masz pojęcia.Wciskaj ten kit komu innemu,Zawsze może znajdziesz głupiego ,kto w to uwierzy.

   Usuń
 2. tak tak macie racie ia samia bym zagrala swoim houdinim4pro co grywamy sobie na kurniku wygrywam z kazdym b mam xenona e5 i kazdego bym tam ograla hihi dobry pomysl tylko dlaczego rganizatozy maia tam ograniczenia lepiei zrobic tepo 90+30 i kazdego zachecic do gry.i byloby ciekawiei.pozdrawiam mikachomika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myslisz trollu ze to nagryzmoliłes jest smieszne

   Usuń
 3. Powinni jeszcze wykluczyć Strełke ,Komodo Crittera bo też może zagrozić w wygraniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Damski bokserze- czemu atakujesz kobietę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Po co się wygłupiają -i tak mnóstwo testerów robi testy i wiadomo że Houdini jest najmocnieszy.Chcą zrobić skok na kasę,>?Zająć miejsce Houdarta? Oczywiście że można.Dziś wszystko można.Dowolnymi metodami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stockfish też powinien się sam wykluczyć.A skąd oni wzięli kod.Jeszcze przed protokołem X-BOARD.Sam z siebie pączkował.Oszuści i kommbinatorzy..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal